Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 01 ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧,ସୋମବାର : ମାସର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ, ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିଫଳ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର 01 ନଭେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 01 ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶର ଲାଭ ଉଠାଇବେ ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ମଜା କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ଅତିଥି ରାତିରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ପ୍ରଚୁର ହେବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ମନ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଦୁଃଖ ଦାୟକ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଖୁସି ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ବ୍ୟବସାୟର ଅଶାନ୍ତିରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରନ୍ତି ତେବେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ଦୁଇଟି ଯାକ ଖୋଲି କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ କେବଳ ସେହି ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଘର ଦୋକାନ ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ କାରବାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜ ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଯୋଜନାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆପଣ ନିଜର ଟଙ୍କାକୁ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ ନକରିବା ପାଇଁ ନଚେତ ଏହା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ ଏବଂ ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ଅଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗରୁ ଆପଣ ଆଜି ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ସରପ୍ରାଇଜ ପାର୍ଟିର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ସକାଳୁ ନିଜେ ଘରର ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ ଭରା ରହିବ। ରାଜନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭାଗ୍ୟର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ବନିରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସମର୍ଥନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଜଣେ ମହାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସହିତ ମଧ୍ୟ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଝି ବିଚାରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କାହାକୁ ଯଦି ଋଣ ଦେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଫେରସ୍ତ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ କମ ଅଛି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଆସିବ ତେବେ ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ଏହାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ଯାହା ବି କରିବେ ସେଥିରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳ ଆସିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସେବାରେ ବ୍ୟତିତ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଧୀର ଚାଲୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ପରିବାରରେ ଆପଣ ହୁଏତ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ମନ୍ଦ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନିରାଶା ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ସନ୍ତୋଷଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଫୋନରେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଭରା ରହିବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି କାମର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସେହି କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର ଲାଭର ଅବସରକୁ ଚିନ୍ହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରୁ ନାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ବାହାରି ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବେ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହେବ। ରାଜନୈତିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଟେନସନ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହାକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଦିଅନ୍ତୁ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଚୁପଚାପ ସହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଋଣ ମାଗିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ମିଳିଯିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାମ ଟଙ୍କା ହେତୁ ଅଟକି ରହିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ପିଲାଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ଆଜି ମନରେ ଖୁସି ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *