Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧, ରବିବାର: ମାସର ଶେଷ ଦିନରେ, ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ହେବ ଧନର ଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ବିକାଶ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀରେ କୌଣସି ବିତର୍କ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ତାହା କରିନାହାଁନ୍ତି ତାହା ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ସେ କରନ୍ତି ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କର ସଂପର୍କରେ ଏକ ମତଭେଦ ରଖିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ଦେୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପାଇପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଏକ ଧାରଣା ଆସେ ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ କହିଥିଲେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ଆପଣ ହେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଯାହା ହେତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଅତୀତର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆସିପାରେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରେ ଏକ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ଦୁଇଗୁଣା ପାଇପାରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ନିଜ ଘରେ ଏବଂ ପରିବାରରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ବୁଝିବାରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭଉଣୀର ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରିରେ ଥିବା ସହକର୍ମୀମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ଭଳି କୌଣସି ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ସୁଖଦ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ସକାଳେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଅଜବ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହସ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ନ ପାଇ ଆପଣ ଟିକେ ବିବ୍ରତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଯେତେ ଲାଭ ପାଇବେ ଆପଣ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାମ ସିଧା କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସେଠାରେ ନଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଟିକେ ବଙ୍କା ରାସ୍ତା ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବାରେ କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଯାତ୍ରା ରେ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ କିଛି ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ଟିକିଏ କମ ହେବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଆଜି ସେମାନେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଛୁଟିରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପିକନିକ ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ମନ ଖୋଲି କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଯଦି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଏକ ହଠାତ କାମ ଆସିବା କାରଣରୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ସବୁଠାରୁ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମୟ ନେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ବୁଲିବା ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଉପାୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ରାସ୍ତା ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ। ଯଦି ଏହି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ପାର୍ଟ ଟାଇମ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଯଦି ପରିବାରର କୌଣସି ମତଭେଦ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲି ଆସୁଥିଲା ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାହା ଶେଷ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.