Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୯ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧,ଶୁକ୍ରବାର : ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୨୯ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୯ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏକାଗ୍ରତା ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରି ପାରିବେ। ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ପରିବାରରେ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଏବଂ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ହଠାତ କୌଣସି ଏମିତି ଲୋକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିପାରନ୍ତି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣ ହେବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଦେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଆଜି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏପରି କିଛି କାମ କରିବାକୁ ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ସେତେବେଳେ କିଛି ବିଶେଷ କରି ଦେଖାଇବେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ଦେବ। ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଗତିଶୀଳ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ଘର ଏବଂ କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରିଛନ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ କୌଣସି କୀର୍ତ୍ତନ ଜାଗରଣ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କର ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ବଦଳାଇବାରେ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଳା ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର କାମ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ କରି ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ବିପରୀତ ଫଳାଫଳ ପାଇ ପାରିବେ। ଆଜି ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହସ ହରାଇବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବିଶେଷ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରେମିକକୁ ବିବାହ କରିବାର ପ୍ରସ୍ତାବ ଆପଣଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଆଗରେ ରଖିବେ ତେବେ ସେ ସ୍ୟୁକାର କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ସେମାନେ ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରି ଏମିତି କାମ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦିଗକୁ ଦୃଢ଼ କରିବାକୁ ଯାହାବି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଦିନ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆଜି ଆପଣ ଖୁସିରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ କିଛି ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଫେରି ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଥକ୍କା ଇତ୍ୟାଦି ଭଳି କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦିନର କିଛି ସମୟ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସେବା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ମାଗିବେ ତ ତାହା ବି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ମିଳିଯିବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୈତୃକ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଅଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ହେଉଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜ କାମ ଛାଡି ଅନ୍ୟର କାମକୁ ପୁରା କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ନିଶ୍ଚୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ ଯେ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ସୋଚଟ୍ଟାତାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥ ବୋଲି ନଭାବନ୍ତୁ ତେଣୁ ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କାହାଠାରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଶା କରି ରହିଥିଲେ

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ପ୍ରତିଭାର ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କର ଉନ୍ନତି ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଇର୍ଷା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଗାଡି ପାରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ଚାପରେ ରହିବ। ଆଜି ଯଦି ନିଜ ସନ୍ତାନର କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାରେ ଆବେଦନ କରାଇଥିଲେ ତ ତାହାର ପରିଣାମ ଆସିପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *