Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ପାଇଁ ଦିନଟି ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୬ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ବ୍ୟତିତ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟକୁ ସ୍ୱାର୍ଥପର ମନେ ନକରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ପୁଣିଥରେ ମୁଣ୍ଡ ଉଠାଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟ ଦେଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଗାଳି ଶୁଣିବାକୁ ପଡିପାରେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏତେ ବଡ ହେବ ଯାହାର କାରଣ ଆପଣ ହେବେ। ଯଦି ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୁଏ ଏବଂ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ନିଜର ରୋଜଗାର କରିଥିବା ଟଙ୍କା ସହିତ ଆତ୍ମ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯଦି ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ କଷ୍ଟକର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଦଳଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଅଫର ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଡେଟରେ ନେଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଭାଗିତାରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ତେବେ ଏଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଯଦି କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହରେ କୌଣସି ବାଧା ଉପୁଜିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହୁଏତ କାହାଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଏହାକୁ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ କିମ୍ବା ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କିଛି ଦାୟିତ୍ୱର ବୋଝ ବଢ଼ିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜକୁ ଅସହାୟ ଅନୁଭବ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମୟ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାରଚାନ୍ଦ ଲାଗିଯିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିପଦ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାଠାରୁ କୌଣସି ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ନେଇପାରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନର ଭାର ମଧ୍ୟ ହାଲୁକା ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସପିଂ ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପକେଟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ସମୟ ଦେବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଠିଆ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସୁବିଧା ନ ପାଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏଥିରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ଅଧିକାରର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଯୁକ୍ତି କରନ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଗୁଡିକ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଧୀର ଚାଲୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆଜି ସମାଧାନ ହେବାର ଜଣାପଡିଛି। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ସପିଂ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶଶୂରଘର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ଉଠାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ମଜା ମସ୍ତିରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ ଏବଂ ମନ ଖୋଲି କରି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଏକ ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପର୍କରେ ପରିଣତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସମାଲୋଚକଙ୍କ ସମାଲୋଚନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ନେଇଛନ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *