Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜି ରାତି ଠାରୁ ପୁରା ୨୧ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି,ରହିଛି ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ପଡ଼ିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସର୍ବଦା ଶନିଦେବଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପାଦୃଷ୍ଟି ମଧ୍ୟ ରହିବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତାରରେ ଜାଣିବା।

ଆପଣ ଯେଉଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ହିଁ ଭଲ ପାଇ ପାରିବେ। ସତକଥା ହେଉଛି କାହା ସହିତ ଭଲ କାମ କରିବା ବା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ଚିନ୍ତାଧାରା ବାଣ୍ଟିବା ଏକ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି, ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇ ନପାରେ। ଯେପରି ଯଦି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ଆଚରଣ ସର୍ବଦା ଜାରି ରଖନ୍ତି, ତାହେଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକ ଦାୟୀ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ସହିତ ନିଜ ଜୀବନରେ କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ, ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ତାଙ୍କ ମନପସନ୍ଦ ଜିନିଷ ଆଣି ଦିଅନ୍ତୁ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବଳରେ ଆପଣ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଆପଣ ପଡ଼ିଆରେ ନିଜର ଖେଳ କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଠପଢ଼ା ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜର ନିତ୍ୟକର୍ମରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯଦି କିଛି ବାଧା ଉତ୍ପନ୍ନ ହେଉଛି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ହାର ମାନିବାକୁ ଉଚିତ ନୁହେଁ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ।

ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ କିଛି ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପାରନ୍ତି। ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ଚାକିରି କରିଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ମନୋବଳକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବେ, ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତଭାବେ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଅବସର ମିଳିବ।ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଉନ୍ନତି ଲାଭ କରିବେ।

ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁଖମୟ ଅଟେ। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି। ଅଯଥା କାହା ସହିତ ତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆୟ ଅନୁସାରେ ପରିବାରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ। ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ଜୀବନର ନିୟମ। ବଂଶାନୁକ୍ରମିକ ବୃତ୍ତିରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପାରିବାରିକ ବିବାଦରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି – କର୍କଟ ରାଶି, ମୀନ ରାଶି, ବିଛା ରାଶି, ସିଂହ ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *