Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର : ଗୁରୁବାର ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୨୧ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧|

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ତେବେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଯଦି ଏହା କରା ନ ଯାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ଯାଆନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ନ୍ୟସ୍ତ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। ଯଦି ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଥିବେ ତେବେ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଆଣିବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ ଖୁସିରେ ଥଟ୍ଟାରେ ବିତାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଏହା କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସହିତ ଖୁସି ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କାହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ସୁଖଦ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କିଛି ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିରାଶ ହେବେ। ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସାମାନ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଦୁଃଖଦ ସୂଚନା ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥର ଲାଭରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ପରିବାର ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭେଟିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଧୀର ଚାଲୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ କୌଣସି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଭ୍ରମଣର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଦୃଢ଼ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିଲାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବାଦ ବିବାଦ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି କିଛି ବ୍ୟବସାୟିକ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭାଇଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଖିର ତାରା ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ମନକୁ ନିରାଶା ଜନକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଦ୍ୱିଧା ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବିତାଇବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ମହିଳା ସହକର୍ମୀମାନେ ଆଜି ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମହିଳାମାନେ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ଶିକାର ହୋଇ ରହିବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହୁଏତ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଠିକ ସମୟରେ ପରିଶୋଧ କରି ପାରିବେ। ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି କାମ ଦିଆଯିବ ଯାହାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ତତ୍ପର ହୋଇ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଯାହା ବି ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂରଣ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ କୌଣସି ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପୁରା ଦିନ ବ୍ୟବସାୟର କାମରେ ଅତିବାହିତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ପିଲା କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବେ ତେବେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *