Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ : ବୁଧବାର : ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୦ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଏବଂ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଏହାକୁ ଛାଡିବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିରହିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ନୀରବ ରହିବା ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ହରାଇବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ କାହାରି କଥାରେ ଆସି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏମିତି କରନ୍ତି ତ ପରେ ସେହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଅନୁତାପ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ଦିନର କିଛି ସମୟ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିତାଇବେ। ଯଦି ଶିଶୁର ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ବି ଆପଣ ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ମଜବୁତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଘର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଆଣିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଆଜି କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାର ସମୟ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ବ୍ୟବସାୟ ପରିଚାଳନାରେ ଦିନ ବିତାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ବିତାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ହୃଦୟରୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥ ବୋଲି ବୁଝିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇ ସହିତ ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଉପୁଜେ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରପୋକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଚାରିଆଡ଼େ ବିସ୍ତାର ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଡିଲ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ପୁରା ଦିନ ଖୁସିରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ଅଧିକ ଉପଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ଶାଶୁଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଶୀଘ୍ର ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଗୌରବରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଏପରି ନୂତନ ଆବିଷ୍କାର କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କିଛି ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନଃ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ଏକ ଗଭୀର ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କୌଣସି ଖରାପତା ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର କିଣି ପାରିବେ

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କିଛି ଖୁସି ଲୋକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇ ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘରର ରଙ୍ଗ ଉପରେ କିଛି କାମ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜି ପାରିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହାସ୍ୟା ପରିହାସରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *