Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ହଟିଲା ଶନିଦଶା : ଆଜି ଠାରୁ ଏହି ଦୁଇ ରାଶି,ରାଜାଙ୍କ ପରି ଜୀବନ ବିତାଇବେ,ଜାଣନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଅଛି ନା ନାହିଁ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ରାଶିଚକ୍ରରେ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ଯଦି ଶନି କାହାର ରାଶିରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି, ତାହେଲେ ସେହି ରାଶିର ଲୋକ ଶନିଙ୍କ ମହାଦଶା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।କିନ୍ତୁ ଯଦି ଶନି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନୁହଁନ୍ତି ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଶନି ଧୀର ଗତିଶୀଳ ଗ୍ରହ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଗ୍ରହର ମନ୍ଥର ଗତି ହେତୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ। ଶନି ଗ୍ରହ ୨୦୨୦ ମସିହାରୁ ମକର ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରୁଛନ୍ତି।କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଗକୁ ଦୁଇଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦଶା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଶନି ଗ୍ରହ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହର ଚତୁର୍ଥ ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ଘରକୁ ଯିବା ସମୟରେ ଶନି ଦଶା ଅନୁଭବ ହୁଏ, ଯାହାକୁ ‘ଛୋଟ ଦେୟ’ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ଶନି ୨୦୨୨ ମସିହାରୁ ଏପ୍ରିଲ ମାସ ୨୯ ତାରିଖରୁ ନିଜ ରାଶି କୁମ୍ଭରେ ଚଳନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଏବଂ ୨୦୨୫ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିବେ।

ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକେ ଶନି ଗ୍ରହ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଶନିଦଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। କର୍କଟ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ଗ୍ରହ ଚଳନ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନିଦଶାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ।

ତେବେ ଏହି ସମୟରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରହିବ।

୧/ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

୨/ ଯାନବହନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

୩/ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଏକଲା ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

୪/ ଆମିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

୫/ ମ-ଦ୍ୟପା-ନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଓ ନି-ଶା ସେ-ବନରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

୬/ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଅପମାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

୭/ ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏଭଳି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ବାସ୍ତୁ ବିଷୟକୁ ନେଇ ସ୍ପେଶାଲଖବର, ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ,ସାପ୍ତାହିକ, ମାସିକ,ରାଶିଫଳର ଖବର ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ। ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମର ଫେସବୁକ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମର ପୋଷ୍ଟ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ। ଆମ ପୋଷ୍ଟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପଢିଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ଆମର ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗି ଥିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *