Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୫ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧,ଶୁକ୍ରବାର : ବିଜୟା ଦଶମୀରେ ଏହି ୫ ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଅତୁଳନୀୟ ସଫଳତା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୧୫ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୫ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ପାଇଁ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ବ୍ୟତିତ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି ଭୋଗିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭୌତିକ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦିନ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ କରିବେ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି ଭୋଗିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭୌତିକ ସୁଖର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ। ଯଦି ଆଜି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବାକୁ ପଡିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏବଂ ଏଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଯଶ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଚାରିଆଡେ ବ୍ୟାପିଯିବ। ଆଜି ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ କିଛି ଚାପ ନେଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେହି ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସପିଂ ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ କରିବେ ତେବେ କାହାର ପରାମର୍ଶ ଅନୁଯାୟୀ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବିବେକ ସହିତ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦ୍ୱାରା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ । ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସଙ୍କଟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ କିଛି ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଏହା ଭାଇମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଗାଳି ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ରୋଗ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଏହାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶକ୍ତି ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ରାଜନୈତିକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ମଧ୍ୟ ବିଜୟ ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ହାତକୁ ଏକାଥରକେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିପାରେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଏକାଗ୍ରତା ବଢ଼ିବ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ଏମିତି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରୋପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଧର୍ମ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପୂର୍ବରୁ ଉନ୍ନତି ହେବ ଯାହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିଛି ସରପ୍ରାଇଜ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ସେତେବେଳେ ହିଁ ସେମାନେ ସଫଳତାର ଶିଡ଼ି ଉପରକୁ ଚଢି ପାରିବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଘରେ ବ୍ୟବସାୟରେ କିମ୍ବା କୌଣସି ପରିଜନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଇର୍ଷା ପରାୟଣ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କେବଳ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ କରି ବିନାଶ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ବଦଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ଦେଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି କାମ ହେତୁ ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ପୁରୁଣା ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଧରିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ କଥା ହୋଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *