Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ : ବୁଧବାର : ଏହି ତିନୋଟି ରାଶି ବୁଧବାର ଦିନ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ, ଅର୍ଥ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୧୩ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ। ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଧର୍ମ ସହ ଜଡିତ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ପରିବାରର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟର ରୂପରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ। ପିତାଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ଲାଭର ସୁଯୋଗ ହାତରୁ ଚାଲିଯିବ। ଚିନ୍ତା ଭୟ ଏବଂ ଟେନସନର ପରିବେଶ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ବ୍ୟବସାୟିକ ଦେୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରାଯିବ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଅସୁସ୍ଥତା ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସମ୍ଭବ ଅଟେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଉପକୃତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ରହିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ପରିବାରରେ ଭୟ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରଣାର ପରିବେଶ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଘର ନିର୍ମାଣରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରଶାସନିକ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ବିନିଯୋଗ-ଚାକିରି ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ବଡ ବିନିଯୋଗ କରି ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିବାରୁ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଶତ୍ରୁ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ଆଘାତ ରିକ୍ସ କାର୍ଯ୍ୟ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଭୟ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଚିନ୍ତିତ କରିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବାରମ୍ବାର ହେଉଥିବା କ୍ଷତି ଯୋଗୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ବିବାଦ ଯୋଗୁ ହାନି ସମ୍ଭବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ସହାୟକ ହେବ। ଯାନର ସୁଖ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ପରିବାର ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:

ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ ଦେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ରାଜନୀତିରେ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଜ୍ଞତା ହେତୁ ଆପଣ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ। ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ମନରେ ସୁଖ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ହେବା ଯୋଗୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀ ସଫଳ ହେବେ। ବିଦେଶ ଯିବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ପାର୍ଟୀ ପିକନିକର ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ।

ମକର ରାଶି:

ଜୀବିକାର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂଆ ପୋଷାକ ପ୍ରାପ୍ତ ସମ୍ଭବ ଅଟେ। କାହାର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନ ପାଇବା କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଦୁଃଖର କାରଣ ହେବ। ଅସନ୍ତୋଷ ଏବଂ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ। ଚିନ୍ତାଜନକ ଖବର ମିଳିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଆସିବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ସହଜ ହେବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାଧୁମାନଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଶରୀର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ପିଲାଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଭଲ ଖବର ମିଳିବ, ଲାଭ ହେବ। ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ରାଜକୀୟ କ୍ରୋଧର ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.