Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧, ଶନିବାର : ଆଜି ଏହି ୫ ରାଶିଙ୍କର ଧନର ଲାଭ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୦ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାର ପରିଣାମ ଆସିବା ଭଳି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ରାତିର ସମୟକୁ ମଜାଳିଆରେ ବିତାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଯାଆନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ଗାଡି ଖରାପ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଗରମ ନରମ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କେହି କହିଥିବା କଥା ଉପରେ ଅନୁତାପ ହେବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନିଜର ପରିବାରର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ହରାଇଛନ୍ତି ଆପଣ ଆଜି ନିଶ୍ଚୟ ପାଇ ପାରିବେ। ଶିକ୍ଷାରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ପାଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତିର ସଂକେତ ଦେଖାଉଛି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଜମି ନିର୍ମାଣ ଇତ୍ୟାଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ଏହା ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଆଜି ସେମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବାକୁ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯିବେ ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଲିବ କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଏବଂ ଏଥିରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ଲ ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଶିକ୍ଷା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଶୁଭ ସୂଚନା ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ସକାଳୁ ଉତ୍ସାହରେ ରହିବେ ଏହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଛି ଯଜ୍ଞ ତଥା, ପୂଜା ପାଠ ଇତ୍ୟାଦି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ରୂପରେ ରହିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ହେଉଛି ତ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଯଦି ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି କାରବାର ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପିଲାଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ସମାଧାନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ଦୃଢ଼ କରି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଯଦି ସେମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ପରିଚୟ କରି ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରାଇ ପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ନିରାଶ ହେବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ତଥାପି ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ନିଜ ବାପାଙ୍କର କିଛି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଅଛି। ଯଦି ଏମିତି ହେବ ତେବେ ଚାକିରି ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନେଇ ପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶାସନରେ ଶାସକ ଦଳର ମିଳିତ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କୌଣସି କାମ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଛି ତେବେ ଆଜି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କେହି ପ୍ରିୟକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପରିବାର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପାରସ୍ପରିକ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେଥିରେ ସଫଳ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଚାକିରି ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଗାଳି ଶୁଣିବାକୁ ପଡିପାରେ। ତେଣୁ ଆଜି ସତର୍କ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଚାପ ନେଇଆସିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଖୁସି ହୋଇ ଉଠିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କାହା ପ୍ରତି କୌଣସି ତିକ୍ତତା ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଯଦି କୌଣସି ବାଧାବିଘ୍ନ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାର କୌଣସି ବି କଥାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଧନର କାରବାର କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଭାବି ଚିନ୍ତି କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.