Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୭ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର : ନବରାତ୍ରୀର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, ମାଙ୍କ ରହିବ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୦୭ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୭ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧|

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପାଇଁ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଆଜି ଉଭୟ ସ୍ଥାନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସାର ପାହାଚ ଚଢ଼ିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସାନିଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହର ସହିତ କରିବେ ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ରାତିରେ ଆପଣ କିଛି ଚାହୁଁନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ସତର୍କତାର ସହିତ ପାଦ ଦେବା ପାଇଁ ହେବ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପ୍ରିୟ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଚୋରି ହୋଇପାରେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପତିର ସଂକେତ ଦେଉଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବଢିପାରେ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମଦାନୀରେ ନୂତନ ନୂତନ ଉପାୟ ଉତ୍ପନ ହେବ। କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ କ୍ଷତି କରିପାରେ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହାର ଫଳାଫଳ ଆସିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ କିନ୍ତୁ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସେମାନେ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ କରି ବିନାଶ ହେବେ। ଆଜି ବି ଆପଣ ପରିବାରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନେଇ ଅଳ୍ପ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମକଦ୍ଦମା ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ପରିବାରରେ ଆଜି କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ କୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଯଦି ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢ଼ିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଚତୁରପାର୍ଶ୍ଵର ବାତାବରଣ ସୁଖଦ ରହିବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବଡ଼ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପୂରଣ ହେବାର ଦେଖାଯିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସପିଂ ପାଇଁ ନେଇପାରନ୍ତି। କାରବାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଯଦି କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବ୍ୟଥିତ କରୁଥିଲା ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଇର୍ଷା କରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ନରମ ଗରମ ହେବ କାରଣ ଆଜି କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଆପଣ ଆଜି ଶାସକ ଦଳ ଏବଂ ନିକଟତରତା ଏବଂ ମିଳିତତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଭାବିବେ ଯେ ଏହି ଟଙ୍କା କେଉଁଠାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିବାର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଜଟିଳ ଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଆଜି ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବେ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ଚତୁର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ କୌଣସି ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଭରା ରହିପାରେ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀଙ୍କ କ୍ରୋଧର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଯାଆନ୍ତୁ କାରଣ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ଗାଡିର ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ବଢ଼ିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କିଛି ଖାସ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଏହା ସମାପ୍ତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ନେଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଧାର୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଯାତ୍ରା କରିବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ପ୍ରବଳ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନିଜର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା କାରବାର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଅତି ସାବଧାନତାର ସହିତ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *