Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ : ବୁଧବାର : ଏହି 5 ଟି ରାଶି ଅମାବାସ୍ୟାରେ ଉପକୃତ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୦୬ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବ୍ୟାଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଜି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପାରିବାରିକ ଚାପ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଆଣିବା ପାଇଁ ହେବ। ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୟାସର ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ସଫଳତାର ପାହାଚ ଉପରକୁ ଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ କୌଣସି ଜିନିଷ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦିନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବିତାଇବେ। ଆଜି କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଜରୁରୀ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇପାରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳକୁ ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାହା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ମନ ଖୋଲି କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥାରେ ଆସି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କାହାର କଥା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ନକରିବାକୁ ପଡିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଏପରି କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ତାଙ୍କଠାରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କାହାଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷର ବିବାହରେ କିଛି ବାଧା ଆସିଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଏହା ଶେଷ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ବିରୋଧୀମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କିଛି ରଣନୀତି କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କେବଳ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଲଢ଼ି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବେ। ଆଜିକାଲି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚର ଭାର ଅଧିକ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରୋପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏବଂ ଏଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବଢାଇବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ଅଛି ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଅଫିସରେ ବସ ସହିତ କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପରି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି ତେବେ ଏହା ପୁଣିଥରେ ମୁଣ୍ଡ ଉଠାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ହଇରାଣ କରିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ଇର୍ଷାପରାୟଣ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଗୌରବ ପାଇଁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଆହୁରି ଦୃଢ଼ କରିବ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ବହୁତ ଆରାମ ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶବ୍ଦ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ ତେବେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ତଥାପି ଆଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସପିଂ ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ-ଧାନ୍ୟର ବୃଦ୍ଧିର ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପତା ଅଛି। ଯଦି ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢ଼ିପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଦରକାର। ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ ବଞ୍ଚୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଷଣରେ ଦୃଢ଼ତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ତିକ୍ତ ପରିବେଶ ଥାଇପାରେ ଏବଂ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କଥାର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଚଲାଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ ଯାହା ହେତୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ନିଜର ଭାଇ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିପାରିବେ। କୌଣସି ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଯାହାକି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମାନ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପିଛା କରି କରି ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପଥରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ। ଯଦି ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *