Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ମଙ୍ଗଳବାର ଏହି 4 ଟି ରାଶିର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୫ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୫ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମାମଲାରେ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ହୁଏତ କାହାଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ବିବାହିତ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିର ସଙ୍କଟକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆଜି କିଛି କୌଶଳ ଖେଳିପାରିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାରେ ବିତାଇବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି କିଛି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ବଢାଇବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଥାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଫେରାଇ ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁ ଆଜି ଆପଣ ବିଚଳିତ ହେବେ ଏବଂ କିଛି କାମ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଡିଲ ମଧ୍ୟ ଆଜି ପ୍ରାୟ ସ୍ଥିର ହୋଇଯିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଚାକିରିରେ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କିମ୍ବା ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭିତରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ବେଳେବେଳେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି କୌଣସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ଦଳଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଚତୁରପାର୍ଶ୍ଵର ବାତାବରଣ ସୁଖଦ ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ଜିନିଷ ଦେଖିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଚାଲବାଜି କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି ମହିଳା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟେନସନ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏଥିରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଆଜି ଅଫିସରେ ଏକ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ମହାପୁରୁଷଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହେବାର ସଂକେତ ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବହାରିକ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଏବଂ ବୈଷୟିକ ଦିଗକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନିଅନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାମ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ଲହରୀ ଖେଳିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ନିଜର ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଆପଣ ବିପଦରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଯଦି କିଛି ସମସ୍ୟା ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜି ପାରିବେ। ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମଧ୍ୟ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ କିମ୍ବା ଦାୟିତ୍ୱ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିଲା କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣ ଭାଇଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ମାତା ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଉଦ୍ଧାର ମାଗନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କେବେବି ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଆସି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଭେଟିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଭଲ ପରିସ୍ଥିତିର ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମନ୍ଥର ଗତି କରୁଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସେସବୁ ସମାଧାନ ଖୋଜିନେବେ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ନିବେଶ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚର ଅତିରିକ୍ତ ହ୍ରାସ କରି ଆପଣଙ୍କର ସଞ୍ଚୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିପାରିବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ବନ୍ଦ କରି ନିଜର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବା ଉଚିତ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଫେରସ୍ତ ପାଇ ପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବ୍ୟତିତ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.