Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧,ରବିବାର : ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ରବିବାର ଦିନ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୦୩ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ରହିବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ଏପରି ହେବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନଚାହିଁଲେ ବି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିଦେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉନ୍ନତି ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପାଣିପାଗର ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଯଦି ହୁଏ ତେବେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସମାଧାନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିପୁଳ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ସେହି ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବେ। କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଆଚରଣ ହେତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଆସିପାରେ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଅନୁମୋଦନ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ସେଠାରେ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ମତଭେଦ ରହିଥାଏ ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ପୁଣି ମୁଣ୍ଡ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ତାହା ହେବ। ଏହାକୁ ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ ନିଅନ୍ତୁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଚାପ ଭରା ରହିବ। ଆଜି କିଛି ବିରୋଧୀ ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ ଟଙ୍କା ଲାଭରୁ ବାହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ସେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର କିଣି ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ମା ସହିତ କୌଣସି ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ବେଳେବେଳେ ବଡ଼ ମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଭଲ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଧନଲାଭର ଯୋଗ ବନିରହିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ। ଯଦି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅଧିକ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ମନଖୋଲି କରନ୍ତୁ କାରଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ପ୍ରତାପ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଯାହା ବି କାମ କରିବେ ଆପଣ କେବଳ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ନଗଦ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନର ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ବାହାରକୁ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମେ ଏହା କରିବାକୁ ହେବ କିମ୍ବା ପରେ କେଉଁଟି ତାହା ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ହୁଏ ତେବେ ଆବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ପ୍ରଗତିର ଦିନ ରହିବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ତମ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି ଡିଲ ଚୂଡାନ୍ତ କରିବେ ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଯଦି ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଏହାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ କରି ଦେଖାଇବାର ବ୍ୟତୀତ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ ଉତ୍ସାହ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଅସୁବିଧାର କାରଣ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭକ୍ତି ଭାବ ଭରା ରହିବ। ଆଜି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ରାତିରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଅସୁବିଧା ପାଇଁ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ଏବଂ ଅଜ୍ଞନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି। ଆମଦାନୀ ରପ୍ତାନି କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କର ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିସମ୍ମାନ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.