Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ମଧୁରତା ରହିବ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ଆଜି ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ କରୁଥିଲେ ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାହା ଶେଷ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଏଥିରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ଯାତ୍ରାର ଘଟଣା ପ୍ରବଳ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଗାଡିର ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ହେତୁ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ନିରାଶ ରହିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ ଯଦି କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ କଠୋରତା ଆସିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି କିଛି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହି ରୋଗ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ରୋଗର ରୂପ ନେଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ପରାମର୍ଶ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରେ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଏହାର ଉନ୍ନତି ହେବ। ଶାସନ ଏବଂ ଶକ୍ତିଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଯୁକ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଭଲ ଜିନିଷ ପ୍ରାପ୍ତିର ଆଶା ବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦ ମାମଲା କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁ ଭାବରେ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ରାଜ୍ୟ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାକୁ ଶକ୍ତି ମିଳିବ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଲାଭର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଚତୁରତା ସହିତ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାକୁ ପଡିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାର କଥାରେ ଆସି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଏହା ହୋଇଥାଏ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ମିଳିବ ଯାହାକି ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ କିମ୍ବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଧନ କାରବାର କରିବେ ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବା ପାଇଁ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଇତ୍ୟାଦିରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ। ଯଦି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ କିଛି ଛୋଟ ପାର୍ଟ ଟାଇମ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପଡ଼ୋଶୀରେ କୌଣସି ବିତର୍କକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଅଫିସରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ପାଇଁ ଏଡି ଚଉଟି ମଧ୍ୟ ଯୋଡିବେ ଏବଂ ଆପଣ କେବଳ ଏହାକୁ ହାସଲ କରି ହିଁ ଦମ ନେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ। ଯଦି ପୁରୁଣା ଋଣ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆଜି ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି କାରଣ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିବେ ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆଜି ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *