Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ମଙ୍ଗଳବାର ଏହି ୫ ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଲାଭର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ମଧୁର ଆଚରଣ ହେତୁ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଆରୋଗ୍ୟ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଏଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ଖବର ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବସି କୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ପରିଜନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ସୁଖଦ ଖବର ମଧ୍ୟ ଶୁଣିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାଇମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ନିଜ ଭାଇମାନଙ୍କଠାରୁ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଲାଭର କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାପା ଏବଂ କୌଣସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆପଣ କିଛି ଜିନିଷ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ଦିନରୁ ଆଶା କରିଥିଲେ ଏବଂ ମନ ଏଥିରେ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଆଜି ସେମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ ବହୁତ ପାଇବେ। ଯଦିଓ ଆପଣ ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଦେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ହଠାତ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଥିଲେ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶାବାଦୀ ସଫଳତା ଦେବା ପାଇଁ ହେବ। ତେଣୁ ଆଜି ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଯଦି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଚତୁରତାର ସହ ନିଅନ୍ତୁ କାହାର କଥା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏଥିରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଘର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭଉଣୀର ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ନ8ଜର କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜି ପାରିବେ। ଯଦି ଆଜି ଶାଶୁଘରର କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ। ଯଦି ହୁଏ ସେମାନଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁମାନେ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରିୟ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଇବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଜୋଶ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇ ମଜା କରିପାରିବେ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପରାମର୍ଶ ମାଗିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିଷୟ ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାରେ କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ ତେଣୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶଳା ଏବଂ ଭାଉଜ ସହିତ କିଛି ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ରହିବ ତଥାପି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ନିଜର ମନ କଥା ବୁଝାଇବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଧାରଣାକୁ ନିଜର କରି ପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକ ହୁଏତ ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହାକି ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ଉଠାଯାଇପାରିବେ। ଯଦି ହୁଏ ତେବେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସଞ୍ଚୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଯାହା ଉପାର୍ଜନ କରନ୍ତି ସଞ୍ଚୟ ଆକାରରେ କିଛି ଟଙ୍କା ରଖନ୍ତୁ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଶୁଭ ଖବର ମଧ୍ୟ ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବାକୁ ପଡିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *