Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ, ଅର୍ଥ ଲାଭର ସଂକେତ ଅଛି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ପଠାଇ ପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ସହଜ କରିବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବାଧାବିଘ୍ନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭରା ରହିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କିଛି ନୂତନ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜର ସିନିୟର ଏବଂ କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହାର ଜମି କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଫୋନରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଙ୍କର କିଛି ପ୍ରିୟ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ହଜି ଯାଇଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ପାଇ ପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। କୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବେଳେବେଳେ ଖରା ବେଳେବେଳେ ଛାଇ ପରି ରହିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ କେବଳ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହ ବଢାଇବେ। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତିର ସଂକେତ ଦେଖାଉଛି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥାଏ ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ସେହି ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ। କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି ଆପଣ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହର ସହିତ କରିବେ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ ପରିମାଣରେ ଫଳାଫଳ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିବ ଯାହା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ସମସ୍ୟା ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶଳା ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଯଦି ଦେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧିର ଦିନ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ଲାଭ ଏବଂ କ୍ଷତି ଦେଖିବା ପରେ ହିଁ ତାହା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତିର ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଘରେ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ବୁଲାବୁଲି ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ସେମାନଙ୍କର କଲୁଣସି ରୋଗ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜିପାରିବେ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିଫଳତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ମଧ୍ୟ ଖୋଲାଯିବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାର ପରିଣାମ ପରି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଆପଣ ସମାନ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସାମାନ୍ୟ ନରମ ଗରମ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯାହା ବି କରିବେ ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ କି ନାହିଁ ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ହୋଇଯିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ କେବଳ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟ କାହାଠାରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ କାରବାର କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତ ତାହାକୁ ବହୁତ ସତର୍କତାର ସହିତ କରନ୍ତୁ, ତାନହେଲେ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧାର କାରଣ ହୋଇଯାଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଥରାଇ ଦେଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଜବରଦସ୍ତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ଏକ ବଡ କ୍ଷତି କରିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *