Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧,ସୋମବାର : ଆଜି ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ମହାଦେବ ଶିବଙ୍କ କୃପା ମିଳିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯିବେ କୌଣସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ରାତି ସମୟ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଛୋଟ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ଜାରି ରଖିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିପକ୍ଷର ସମାଲୋଚନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଏହା ହୋଇଥାନ୍ତା ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବାର ଦେଖିବା ପରେ ଆଜି ମନରେ ଖୁସି ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଭରା ରହିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ସଫଳତା ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନଚାହିଁଲେ ବି କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କରିବାକୁ ପଡିବ।ସେଗୁଡିକ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜିପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଫସି ରହିଥିବା ଧନ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆଜି ଘରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଥିବା କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ମହତ୍ତ୍ୱକାଂକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତିର ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବିଦେଶୀ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବ୍ୟବସାୟର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ମୁକ୍ତ ମନରେ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ବାଟ ଖୋଲିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖାଇବାରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଜର ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇ ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ପୂରଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଖିରେ ତାରା ହୋଇଯିବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ନିରାଶା ପାଇବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଘର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟିକେ ବିଚଳିତ ଦେଖାଯିବେ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଚିନ୍ତା ଲାଗିରହିବ ଯାହା ବିନା କାରଣରେ ହେବ। ଯଦି କୌଣସି ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବା ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ଚୁକ୍ତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବ,ଲ କିନ୍ତୁ କାହା କଥାରେ ଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ କିଛି କ୍ଷତି ଭୋଗିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ନରମ ଏବଂ ଗରମ ରହିବ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖେଳିବାରେ ବିତାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ଅଛି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ନେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସପିଂ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବେ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ସେହି କାମ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତି ପ୍ରିୟ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଉନ୍ନତ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇପାରବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ସଫଳ ହେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *