Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧,ରବିବାର : ଆଜି ମେଷ, ସିଂହଂ ଓ ମିନା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା କୌଣସି ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାରରେ ଅଛନ୍ତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ତାପରେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ନୂଆ ଚାକିରି ଦେଖିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପାଦରେ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ମନ ଖୋଲି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଙ୍କଠାରୁ କିଛି ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ଅପାରଗତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହାର କଷ୍ଟରେ କିଛି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ହଇରାଣ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନର ଭାରକୁ ହାଲୁକା କରିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଖୁସିର କାରଣ ହୋଇଯିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ପରେ ତାହା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସନ୍ତୋଷ ଥିଲା ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ନୂତନତା ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକତା ହେତୁ କିଛି ଉପାୟରେ ବିଚ୍ୟୁତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପିତାମାତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହସିକତାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ କୌଣସି ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ମିଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଅନୁମୋଦନ ହୋଇପାରିବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଯାହା ବି କରିବାକୁ ଆପଣ ମନ ସ୍ଥିର କରିବେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମାପ୍ତ ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଗୁରୁ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସେମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ଉପାୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଯଦି ପିଲାର କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖା ହୁଏ ତେବେ ଫଳାଫଳ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଚତୁରତା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଯଦି କୌଣସି ଶତ୍ରୁ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଚାପଗ୍ରସ୍ତ କଥା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରୋପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସୁଖ ସୁବିଧାର ଜିନିଷ ଉପରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ନଗଦ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶାଶୁଘର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛି। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଜ୍ଞାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯେପରିକି ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଗ୍ୟାସ ଅପଚ ଇତ୍ୟାଦି ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ବହୁ ମୂଲ୍ୟ ଜିନିଷର ପ୍ରାପ୍ତିର ଦିନ ହେବ, ଏଥିପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ହେବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିର କାରଣ ହୋଇଯିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ବଡ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ବଡ଼ ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବିବେକ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଘର ଏବଂ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଚତୁରତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଗତିର ବାଧକ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଏହାକୁ ବାହାର କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଦୀର୍ଘ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ସମାଧାନ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ହେତୁ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟକୁ ସୁଖ ହାସ୍ୟରେ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଘରେ ଏକ ପୂଜାପାଠର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *