Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧,ସୋମବାର : ଆଜି ଏହି 4 ଟି ରାଶି ଉପକୃତ ହେବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୧୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଦିନ ବ୍ୟତୀତ ହେବ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ମଧ୍ୟ ପକାଇପାରେ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ମନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି।ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ଦୂରେଇ ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ପରିବାରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାରି ଦିଗର ବାତାବରଣ ସୁଖଦ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ କିଛି ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିତା ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବ୍ୟସ୍ତତା ଅଧିକ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ପାଇବେ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପଥରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଆଣିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ ହେବ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପାରୁ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଯଦି ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ସାଧାରଣ ସଭା ଇତ୍ୟାଦି କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର ବାଧ୍ୟତାମୂଳକତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପିତାଙ୍କର କୌଣସି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତାହେଲେ ତାଙ୍କର ଅସୁବିଧା ବଢ଼ିପାରେ। ଯଦି ଏମିତି ହୁଏ ତ ତେଣୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ନଗଦ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ରହିବେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅର୍ଥର ଲାଭ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ କିନ୍ତୁ ଏଥିରୁ ସଞ୍ଚୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କୁ ସେବା ଯୋଗାଇବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ କୌଣସି ବିତର୍କ ଉପୁଜେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଏହା ପୁଣି ମୁଣ୍ଡ ଉଠାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହେବ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି କାମ ନିଜ ହାତରେ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଆଣିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତାନର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆବଶ୍ୟକତା କିଣିବାରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ଆୟକୁ ମନେ ରଖିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା କୋଷର ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ ତେବେ ଆଦୌ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ସେହି ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶଶୁର ଘର ପାଖରୁ କାହାଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସାହାଯ୍ୟ ମାଗନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ତାହା ପାଇବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମନର ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବା ଭଳି ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ହେବ। କାରଣ ଗାଡିର ଆକସ୍ମିକ ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଆଜି ସେମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ମନ ଖୋଲି କରନ୍ତୁ କାରଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଦେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିପାରେ। ଆଜି ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ ହ୍ରାସ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଘର ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାହା ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖି ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିପାରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.