Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧,ରବିବାର : ଆଜି ଏହି ୫ ରାଶିଙ୍କ ଦିନଟି ଶୁଭରେ କଟିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ ହୋଇଯିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ନିବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବାପାଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଶେଷ ପ୍ରସ-ଙ୍ଗରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତତା ଭରା ରହିବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ଅଳସୁଆରୁ ଦୂରେଇ ଯିବେ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ କିଛି ହାସଲ କରିପାରିବେ। କା-ର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେ-ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କାମ ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ସଂଯମତା ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା କ୍ଷ-ତି ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କ୍ରୋ-ଧରେ ପରିଣତ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଏକ ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ଭରା ରହିବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ଦେଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖ୍ୟା-ତି ବଢାଇବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ମୌସୁମୀ ରୋଗ ଶୀଘ୍ର ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟ-କ ମାର୍କେଟରେ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁକୂଳ ସୁବିଧା ଦେବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସାଥୀତା ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନକୁ କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଭରା ରହିବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ସେହି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବୃଥା ହେବ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସା-ରଣ କରି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚୁ-କ୍ତି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା କ୍ଷ-ତି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ରାଜ୍ୟ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ। ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ବିବାହ ସହିତ ଜ-ଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହାସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେ-ତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ପେଟ ଯ-ନ୍ତ୍ରଣା ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟା ତାଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ କିଛି ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଲାଭ ଦେବା ଭଳି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଏପରି କିଛି ଲାଭଜନକ କାରବାର ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣ କେବେ ଆଶା କରିନଥିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବେ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିଯିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଆଜି ରାତି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଏହା ମଧ୍ୟ ସମା-ପ୍ତ ହୋଇପାରିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ବଢାଇବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣଙ୍କର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସମୟ ନ ଦେଇ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋ-ଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀରେ ବିବା-ଦ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଗୁଡିକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆଇ-ନଗତ ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଖଟା ମିଠା ରହିବ। ଘର ପରିବାରରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥିଲା ତ ତାହା ବି ଆଜି ଶେଷ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରର କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବି-ଘ୍ନ ରହିବ ନାହିଁ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ଏକତା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ପ୍ରତିଜ୍ଞାକାରୀ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ ଯାହାକି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ ଯିଏ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆୟର ନୂତନ ଉ-ତ୍ସ ଦେଖିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଅଳ-ସୁଆ ଛାଡି ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ। ନଚେତ ସେ ବଡ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିପାରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋ-ଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ଲାଭର ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଚୁକ୍ତି ଚୂ-ଡ଼ାନ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି ଯାହାର ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ସହଭାଗୀତାରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତୁରନ୍ତ ଅନୁମୋଦନ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ କରିବାର ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଉପଦେଶ ଦେଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ପାଇବା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଯଦି କେହି ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିକ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ବିତାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *