Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧,ସୋମବାର : ଏହି ୪ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ କମିଯାବୀ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ ଆଜି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ପାଇବେ। ଯଦି ପିଲା କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହାର ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାକ୍ଷତ କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ସଫଳତା ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ ଆଜି ଶାସନ ଏବଂ ଶକ୍ତିର ନକ୍ସା ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ସମ୍ଭାଳି କରି ଚାଲିବାକୁ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଡିଲକୁ ଚୂଡାନ୍ତ କରିବାକୁ ଭାବୁଛନ୍ତି ତ ତେବେ ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି କରିପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଶିକ୍ଷାରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉନ୍ନତି ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କାରବାରର ନୂତନ ନୂତନ ଅବସର ମିଳିବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟର ନରମତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ନିୟୋଜିତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଶତ୍ରୁମାନେ ଉଠିବେ। ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗିତାରେ କରାଯାଏ, ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଲାଭ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତତା ଭରା ରହିବ। ରୋଜଗାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଳସୁଆକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଅପରାହ୍ନରେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ।ପରିବାରରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଆଜି ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଆସିବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଚତୁରପାର୍ଶ୍ଵର ବାତାବରଣ ସୁଖଦ ରହିବ, ଯେଉଁଥି ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବ। ଘର ପରିବାରରେ ଆଜି କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଅନୁମୋଦନ ମିଳିପାରିବ ଯାହା ପରିବାରର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କାରବାରର ସମସ୍ୟା ଚାଲିଆସୁଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ସେହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜି ପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ହାତରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଆସିବାରୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରେଣୀଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ନେଇ ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ତାହା ଅନାବଶ୍ୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ରହିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ପୁଣି ମୁଣ୍ଡ ଉଠାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଏହା ବୃଦ୍ଧ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ତାନଙ୍କ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖି ମନରେ ଖୁସି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିପାରିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଯାତ୍ରାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁବି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ଭରପୁର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାହା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ମନ ଖୋଲି ଭାବେ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜିପାରିବେ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟକୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅପାର ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଏପରି କିଛି ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତୁରନ୍ତ ଅନୁମୋଦନ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣ ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଆଜି ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଆଜି ତାହା ଶେଷ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରିରେ କିଛି ନୂତନ ବିରୋଧୀ ମଧ୍ୟ ଉଠିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏଥିରେ ଥିବା ଯାନର ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ରହିବ ତଥାପି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଘରର ଜୀବନରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଯାତ୍ରା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରୁନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *