Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧,ରବିବାର : ରବିବାର ଦିନ ଏହି ୫ ରାଶିଙ୍କୁ ଅଚାନକ ମିଳିବ ଧନର ଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୦୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମାନସିକ ଚାପ ପଡ଼ିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କାହା ସହିତ କାରବାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସେହି ଟଙ୍କା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବୁଡ଼ିଯିବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଋଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣ ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ହିଁ ଟଙ୍କା ଋଣ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଆଜି ଚାକିରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ରତାରେ ଭୁଲ କରିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ସନ୍ତାନ ତରଫରୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଭଲ ପାଉଥିବା କିଛି ଜିନିଷ ହରାଇବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ କାହା ସହିତ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ନେବେ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନେଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଯଦି ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ଆସୁଥାଏ, ତେବେ ଆଜି ସେମାନେ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜି ପାରିବେ। ଯଦି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏଥିରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉନ୍ନତି ଭରା ରହିବ।ସାଂସାରିକ ଭୋଗର ଅର୍ଥରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ମନରେ ସୁଖ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିତର୍କ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏହାଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର କିଣି ପାରିବେ। ଆପଣ କୌଣସି ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ପରପୋକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଭାଷଣର କୋମଳତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ରୋଗ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଏହାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢ଼ିପାରେ। ଯଦି ହୁଏ ତେବେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତତା ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ହେବ ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇଯାନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟରୁ ଅଟକି ରହିଥିଲା ତ ତାହା ଆଜି ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ପରାମର୍ଶ ନକରି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପିଲାମାନଙ୍କର କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନିଜର କିଛି ଶତ୍ରୁଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ ବିଜୟୀ ହେବେ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତିର ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମନ ପସନ୍ଦର ସଫଳତା ଦେବା ଭଳି ରହିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଏହା ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ସମାପ୍ତ ହେବାପରେ ଆପଣ ଏକ ପାର୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ପରିବାରରେ କିଛି ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦିଏ ତେବେ ସେ ଆଜି ପୁଣି ମୁଣ୍ଡ ଉଠାଇ ପାରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଉଷ୍ମ ରହିପାରେ। ପାଣିପାଗର ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ କାଶ ଥଣ୍ଡା ଜ୍ୱର ଭଳି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଡମିଶନ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ଏହା ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। କୌଣସି ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଶଶୁର ଘର ପାଖରୁ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ନୂତନ ଅବସର ଆସିବ। ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଚିହ୍ନିବା ଏବଂ ଦୃଢ଼ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ଭାବରେ ଦେଖାଯିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାହା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.