Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧,ସୋମବାର : ସୋମବାର : କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସଫଳତା ଆଉ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଦୁଃ-ଖ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ସୋମବାର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୦୨ ଅଗଷ୍ଟ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୬ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କହୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ବୃଦ୍ଧି ଘ-ଟିବ ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବି-ତ-ର୍କ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ନିଜ କଥାର କୋମଳତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃ-ଷ୍ଟିକୋ-ଣରୁ ଉତ୍ତମ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିଜର କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହୋଇପାରେ, ଯାହାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବା ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ। ଯଦି ଶାଶୁଘରର କେହି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଋଣ ପରି-ଶୋଧ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେ-ତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏଥିରେ ହ୍ରା-ସ ଘ-ଟିପାରେ। ଯଦି ହୁଏ ତେବେ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଆସିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିବେ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୂର କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାରଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଏମିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ କେବେବି ଚିନ୍ତା କରିନଥିବେ, କିନ୍ତୁ ତାହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହିଁ ଦେବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାହା ସହଜରେ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଭେଟ କରି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ତାଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗିତାରେ କରାଯାଇଥାଏ ତେବେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଭାବରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କୌଣସି ପରିଜନଙ୍କ କାରଣରୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଶ-ତ୍ରୁ ଭାବରେ ଦେଖାଯିବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତ-ର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଧାରଣା ଅଛି ତେବେ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ଆଗକୁ ବଢାନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧିକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରନ୍ତି।ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଭଲ ଅଫର ମିଳିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତତାଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ବୀ-ରତ୍ୱ ଏବଂ ପ୍ରୟାସକୁ ବଢାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ ତ ତାହା ଆଜି ବଢ଼ିପାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉନ୍ନତି ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ପରିବାରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ରହିବ। ରାଜନୀତିରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ର-ତିଦ୍ୱ-ନ୍ଦ୍ୱୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅତି-କ୍ରମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଧିରେ ଧିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ଆଡକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଜି କିଛି ନୂଆ କାମ କରିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜିକୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆ-ଇ-ନଗତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମା-ମ-ଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରପଟିରେ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତ ଏହା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଭଲ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟାପାର ସହିତ ଜଡିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତି ତେବେ କ୍ଷ-ତି ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଦେବ ଦର୍ଶନର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆବେଦନ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଜି ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଯୋଜନାର ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗତି ଧରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପଚରାଯିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜ-ଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ କ୍ଷ-ତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ହଠାତ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଧନ ହାତରେ ଲାଗିବା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘରର ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଶଳ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଶ-ତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ର-କ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିଲାମାନେ ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ମତଭେଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ। ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ଭରା ରହିପାରେ। ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବା କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯିବ, ଆପଣ ନ ଚାହିଁଲେ ବି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ରହିବେ। ଯଦି କୌଣସି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ହ-ଇରା-ଣ କରୁଛି ତେବେ ଆଜି ଏହାର ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା ବଢ଼ିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। କିଛି ଶାନ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆଜି ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ବି ଆପଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଯାହାବି ପ୍ରୟାସ କରିବେ ତ ଆଜି ସେଥିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ମଧ୍ୟ ହାନି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଧନ ଦୃ-ଷ୍ଟିରୁ ଦିନ ଟିକିଏ କଠିନ ରହିବ। ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଭଲ କାମ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ବଢାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶ-ତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *