Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୮ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଆଜି ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୮ ଜୁଲାଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୮ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆରାମ ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର କିଣି ପାରିବେ ଏବଂ ଦାନ ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ରାତିରେ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆପଣ ତାହା କରିବାକୁ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରିର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କାମ ବଢ଼ାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଖୁସି ରହିବେ। ରାତି ସମୟ ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ସେହି କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ପ୍ରିୟ ହେବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ଏବଂ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫ-ଳପ୍ର-ଦ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଧନ ଲାଭ ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ ପାଇପାରିବ ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃ-ଷ୍ଟିକୋ-ଣରୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଧାରଣାକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବେ।ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ବଡ଼ ପଦ ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ସହଜରେ ସନ୍ତାନର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟର ସମାପ୍ତି ହେତୁ ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯିବେ ଯାହା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେ-ତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣ ପେଟ ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା ଇତ୍ୟାଦିରେ ପୀ-ଡି-ତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭର ଆଶା ପାଇବେ। ଆଜି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଆଜି ପରିବାରର କୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ବିଭେଦ ସୃ-ଷ୍ଟି କରିପାରେ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ଦୃ-ଷ୍ଟିକୋ-ଣରୁ ଏକ ଭଲ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି। ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଛାତ୍ରମାନେ ବିଶେଷ ସଫଳତା ହାସଲ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଆଜି ଅଧିକ ଦ୍ରୁ-ତ ଗତିରେ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥ-କ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପାଣିପାଗ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ର-ଭା-ବ ପକାଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସାଥି ପାଇବେ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କେବଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସଫଳତା ପାଇଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ। ଆଜି ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଘରେ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନିଜ ଭାଷଣକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସ-ତ-ର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରର କିଛି ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣିବାରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।ସାଂସାରିକ ଭୋଗ ଉପଭୋଗ କରିବାର ମାଧ୍ୟମ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ମା-ମ-ଲା କୋ-ର୍ଟରେ ଚାଲିଛି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ଚକର କାଟିବାକୁ ପଡିପାରେ।ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଆଜି ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ବି-ବା-ଦ ହେତୁ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରୁଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପୂରଣ ହେତୁ ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଯାନର ବ୍ୟବହାରରେ ସ-ତ-ର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଗାଡିରେ ହଠାତ କ୍ଷ-ତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣାଦା-ୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହଠାତ କିଛି ଶାରୀରିକ ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା ଭୋଗିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ଅଧିକ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିବ। ଯଦି ହେବ ତେବେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ।ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ସମସ୍ତ ଆ-ଇ-ନଗତ ଦିଗକୁ ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବରେ ଯା-ଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତକୁ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମକୁ ଗଭୀର କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର ବଢୁଥିବା ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଆଣି ପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ମାନସିକ ଏବଂ ବୈ-ଦ୍ଧି-କ ଭାରରୁ ମୁ-କ୍ତି ପାଇଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.