Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧,ସୋମବାର : ସୋମବାର : କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସଫଳତା ଆଉ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଦୁଃ-ଖ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ସୋମବାର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୨୬ ଜୁଲାଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୬ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ ଆଜି କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର ଏପରି କୌଣସି ଡିଲ ଚୂ-ଡାନ୍ତ କରିବେ ଯାହା ବ୍ୟବସାୟକୁ ବଢ଼ାଇବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଏକ ଧା-ରଣା ଆସେ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ଆଗକୁ ନିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ସୁବିଧା ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଧା-ରଣା କାହାକୁ କହିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଶ-ତ୍ରୁମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବି-ବା-ଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାଭାବରେ ଚଞ୍ଚଳତା ରହିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ।ଆଜି ଅଅପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ସେହି କାମ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରିୟ ଅଟେ।ଆଜି ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଆପଣ ଆଜି ଦୁଃ-ଖ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି କହିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ନଚେତ ସଂ-ପ-ର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଅଧିକାଂଶ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ଘର ଏବଂ ଅଫିସରେ ଅଅପଣଙ୍କର କାମ ସ୍ଥିର କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ପରିବେଶ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇବା ଉଚିତ। ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାର ପ୍ରଭାବରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବେ କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥ-ଗିତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।ଯଦି ଏମିତି ହୁଏ ତାହା ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ବି-ଳମ୍ବ ଘ-ଟାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଘରେ ସୁବିଧା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ବୃଦ୍ଧି କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବି-ଚା-ରାଧୀ-ନ ଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଦେବୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ କାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ଦେବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଆଖିର ତାରା ହେବେ।ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ପୋଷାକ ମୋବାଇଲ ଲାପଟପ ଇତ୍ୟାଦି କିଣି ପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଦିନସାରା ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଆପଣ ପରିବାର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସଂ-ଯୁକ୍ତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସକା-ରାତ୍ମ-କ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ ଚାକିରିରେ କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଦ୍ୱ-ନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷ-ତି ହେତୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବା ପରେ କୌଣସି ଅ-ଭି-ଜ୍ଞ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ପାଇବେ ଏହାକୁ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଆଜି ଆପଣ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜର ହାତ ଦେବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଜା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଘରର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ଥ-ଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଏବଂ ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଏଠାରେ ଏବଂ ଏଣେତେଣେ ବୁଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ କିଛି ଭୁଲ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ପକାଇପାରନ୍ତି। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଯଦି କାର୍ଯ୍ୟରତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବି-ଭେ-ଦ କରୁଥିଲେ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ।ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ଏକ କାରକ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଯଦି ଚାକିରିରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ ତେବେ ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଠିକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ଗରମ ଭଳି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଅଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ମୌସୁମୀ ବ୍ୟାଧି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ତେଣୁ ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ସଚେ-ତନ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଏପରି କିଛି ଖାଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆପଣ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବି-ପ-ଦ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.