Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 13 ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୫ ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ହେବ ଧନଲାଭ, ଚାକିରୀ ବ୍ୟାପାରରେ ଉନ୍ନତିର ସଂକେତ ମିଳୁଛି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର 13 ଜୁଲାଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 13 ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧିତ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ଆପଣ ମା-ମ-ଲା ଗୁଡିକୁ ପୁନଃ ଜାଗ୍ରତ କରିପାରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନେ ତି-କ୍ତ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପଡିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଅସ-ନ୍ତୋଷ କ୍ଷ-ତିକା-ରକ ହେବ। ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ହୋଇପାରେ କାରଣ ମାନ-ସିକ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମାନ-ସିକ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏକ ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସରକାରୀ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଆଜି ଏହି ଡିଲ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷ-ତି ଦେଇପାରେ। ଆଜି ସକାଳେ ଆପଣଙ୍କର ଛୋଟ ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବି-ବାଦ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ। ଆଜି କୌଣସି ରୋଗ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ହଠାତ ଲାଭ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ କରିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହା ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆଚ-ରଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହାର କଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତା-ରଣା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବି-ବା-ଦ ଚାଲିଥିଲା ତେଣୁ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ସ-ନ୍ତୁ-ଷ୍ଟ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦରମା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ।
ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥିରେ କାଗଜପତ୍ରର ଅଭାବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନି-ରାଶ ହେବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଚୁକ୍ତି ଫା-ଶରେ ପଡିବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିଚ-ଳିତ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଲାଭର ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ପରି ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କରିବା ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂଯମତା ସହିତ ନେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାଙ୍କ ସହିତ କିଛି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେ କ୍ରୋ-ଧି-ତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ବି-ଶୃଙ୍ଖ-ଳିତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବି-ପ-ଦ ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଏକ ରିସ୍କ ନିଆଯାଏ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ କ୍ଷ-ତି କରିପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଯେକ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ରାଜ୍ୟ ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଆଜି ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ନେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଵଭାବ କ୍ଷଣକେ ବଦଳିଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେହି କହିଥିବା କଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ବି-ବା-ଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବୁଝାମଣା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆଜି ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୂର ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଜା କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ତେବେ ଆଜି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ ପାଇଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ର-ତିଶ୍ରୁ-ତି ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆୟକୁ ମନେ ରଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କାମରେ କିଛି ସମୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।ଅଧିକାରି ବର୍ଗରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଯୁ-କ୍ତିତ-ର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷ-ତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ଏହା ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ନେଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବଢାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଚେହେରାରେ ଏକ ଆ-କର୍ଷ-ଣୀୟ ଆଲୋକ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦେଶକୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହାକୁ କ୍ଷ-ତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣାଦା-ୟକ ହୋଇପାରେ। ଯଦି କୌଣସି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇ-ରାଣ କରୁଥିଲା ତେବେ ଆପଣ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଉଚିତ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧାକୁ ଆହୁରି ବଢାଇ ପାରନ୍ତି।ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଦୌ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଫେରସ୍ତ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ କମ ଅଟେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ଏବଂ କ୍ଷ-ତିର ସମୀକ୍ଷା କରିବା ଜରୁରୀ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କ୍ଷ-ତି ଚୁ-କ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଡ଼ୋଶୀରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବି-ତ-ର୍କ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ସାଂସାରିକ ଭୋଗ ଏବଂ ଘରର ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ କିଣି ପାରନ୍ତି। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *