Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୫ ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ହେବ ଧନଲାଭ, ଚାକିରୀ ବ୍ୟାପାରରେ ଉନ୍ନତିର ସଂକେତ ମିଳୁଛି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୬ ଜୁଲାଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୬ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟକୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥପରତା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।ପିଲାମାନଙ୍କର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେତୁ ଆପଣ ଆଜି ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଜି ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଏହା ନିଜେ ଶେଷ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅଳସୁଆ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରବେ।ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଇଚ୍ଛା କରି ଆସୁଛନ୍ତି। ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସର୍ବାଧିକ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ କିଛି ପ୍ରିୟ ଏବଂ ମହାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ହଠାତ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଆସିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି ନୂତନ ଯୋଜନା କରାଯାଇଛି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଗତି ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆଜି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଶୀଘ୍ର ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଶୀଘ୍ର ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଇତ୍ୟାଦି ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବ।ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ।ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜି ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ସମାଧାନ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ହୋଇ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁଖଦ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଏଥିରେ ଆଡମିଶନ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବେ। ଅତ୍ୟଧିକ ଚାଲିବା ହେତୁ ପାଗ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଏବଂ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଅଛି ତାଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଉନ୍ନତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସମୟ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଦେବ ସେହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟିକ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ନିଆଯାଇଥାଇପାରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତି ସହିତ ଜଡ଼ିତ ମାମଲା ଚାଲିଥାଏ ତେବେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘରର ଜିନିଷ କିଣିବାରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ସେଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କ any ଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ଯାହା ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମସ୍ତ ଅଭିଳାଷକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଗାଡିର ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନତା ସହିତ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଗାଡିର ହଠାତ ଖରାପ ହେବା ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ। କିଛି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଯଦି ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବାର ସମୟ ଅଟେ ତେବେ ଏହାର ସମସ୍ତ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଦିଗକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବା ପରି ମନେ ହେଉଛି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ଦିଅନ୍ତୁ।ଛାତ୍ରମାନେ ମାନସିକ ଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ପ୍ରଗତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ କରିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.