Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧,ସୋମବାର : ସୋମବାର : କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସଫଳତା ଆଉ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଦୁଃ-ଖ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ସୋମବାର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୦୫ ଜୁଲାଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୫ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଜିଦ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଉ-ତ୍ଥା-ନ ପ-ତ-ନ ଘ-ଟିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଵଭାବରେ ଅ-ଳସୁ-ଆ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଦୁରେଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନ-ଷ୍ଟ କରିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ଗତକାଲି ଅପେକ୍ଷା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କାମରେ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ପଦୋ-ନ୍ନତିରେ ବା-ଧା ସୃ-ଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ଘର ଏବଂ ବାହାରର ଲୋକମାନେ ସ୍ୱା-ର୍ଥପ-ରତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧୁର ବ୍ୟବହାର କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କୌଶଳକୁ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ଉପରେ ବା-ର୍ତ୍ତାଳା-ପରେ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଆଶା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରେ ନିରାଶ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ହ୍ରା-ସ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଏହା କରାଯାଏ ନାହିଁ ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଯୁ-କ୍ତିତ-ର୍କ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆ-ଚର-ଣରେ ସଂଯମତା ଏବଂ ଧ-ର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଏକ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଶୀ-ଘ୍ର ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆ-ଚର-ଣରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ମାନସିକ ଚା-ପ ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଭାଗିଦାରୀରେ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ କ୍ଷ-ତି ସହିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ନି-ରା-ଶ ହୋଇ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣ ପ୍ରଲୋଭନରେ କ୍ଷ-ତି ସହିପାରନ୍ତି।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଦେଖାଯିବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରିବାରେ ଅସାବଧାନ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷ-ତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବି-ଳ-ମ୍ବରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ହ୍ରା-ସ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ପ୍ରଚୁରତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପଳାୟନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶାଶୁଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫ-ଳପ୍ର-ଦ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଏହା ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳ ଚି-ନ୍ତାଧା-ରାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶା-ନ୍ତିପୂ-ର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇଯିବେ। ଆର୍ଥିକ ଦୃ-ଷ୍ଟିକୋ-ଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଘରେ ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ର-ତିଶ୍ରୁ-ତି ପୂରଣ କରିବାରେ ବି-ଳମ୍ବ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ପରିବାରରେ ଅ-ଶା-ନ୍ତି ସୃ-ଷ୍ଟି କରିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସ୍ଥାର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥ-ଗିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷ-ତିକା-ରକ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିବେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସ-ଚେତ-ନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏଥିରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ସଦସ୍ୟଙ୍କ କଥା ମାନିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ କିଛି ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବିଶେଷ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ। ଘରର ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ଶୁଣିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାରୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଆରାମ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ନି-ରା-ଶାଜ-ନକ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନି-ଷ୍ପ-ତ୍ତି ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଅ-ଭି-ଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମସ-ଲାଯୁ-କ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପରିବାରର କାହାର କଥା ଖରାପ ଲାଗୁଚି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ନିରବରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆ-ର୍ଥିକ ଦୃ-ଷ୍ଟିକୋ-ଣରୁ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଆଖପାଖ ପୋଡ଼ଶୀଙ୍କର ମା-ମୁ-ଲି କଥାକୁ ଅଣଦେଖା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଅକାରଣେ ଆପଣଙ୍କର ବି-ବା-ଦ ବଢ଼ିପାରେ। ରାଜନୀତି ସହିତ ଜ-ଡିତ ଲୋକମାନେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ କୋ-ର୍ଟ ଏବଂ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବା-ଧାବି-ଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଅଜା ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଜା କରବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ସଫଳତାଦାୟକ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ନିଶ୍ଚିତ ସମୟରେ ନହୁଏ ତେବେ ମଧ୍ୟ ଧନଲାଭ କେଉଁଠୁ ନା କେଉଁଠୁ ହଠାତ ଅବଶ୍ୟ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଘରେ ଆରାମ ବୃ-ଦ୍ଧି ବଢ଼ାଇବାକୁ ଚି-ନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାଭାବରେ ଚଞ୍ଚଳ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପ୍ର-ଭା-ବ ପକାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଶା-ରୀରି-କ ଦୁ-ର୍ବଳ-ତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.