Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧, : ଶୁକ୍ରବାର : ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ କିଛି ଖାସ ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୦୨ ଜୁଲାଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୨ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ।ସ୍ୱାଭାବରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ।ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଅବିବାହିତ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ। ଭଲ ଖବର ଆସିବ। ଖୁସି ହେବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।ଋଣ ରାଶି ସହଜରେ ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହୋଇପାରେ।ପୂଜାପାଠରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ।ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର କଥାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ। ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଲାଭ ଆପଣ ପାଇବେ। ଅଫିସରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ। କୁସଙ୍ଗତ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ। ଅଳସୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଦିଗ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ।ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାରେ ମନ ଲାଗିବ। ଆପଣ କୌଣସି ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ।କୌଣସି ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି।ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯୁବକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ମନ୍ଥର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଯୋଗ ଅଛି।ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ। ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଅବିବାହିତ ମାନଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରିବ। ଖୁସି ରହିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ। ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନୂଆ ଜିନିଷ ନେବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ନୁହେଁ। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇବ।ବଡ଼ ମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ।ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ। ଯତ୍ନ ସହିତ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି।କୁସଙ୍ଗତରୁ କ୍ଷତି ହେବ। ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ।ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ବିଶେଷ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ।ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜିପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ଦରମା ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। କାମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଗୋପନୀୟ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମାଜରେ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି। ଯୁବକମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ବୃତ୍ତି ଅଗ୍ରଗତି କରିବ।ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ରହିବ।ଧନଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କାରବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରନ୍ତି। ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଆପଣ ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ।କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ। ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ଆଜି ସକାରାତ୍ମକ ହୁଅନ୍ତୁ। ବିନିଯୋଗ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ।ଆପଣ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।ଚିକିତ୍ସାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା ରାଶି ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ।କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ।କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆପଣ ପୁରୁଣା ଅନୁଭୂତିର ଲାଭ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ। ନିଶା, ଲଟେରୀ, ଜୁଆ ଭଳି ନିଶା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ।ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାରେ ମନ ଲାଗିବ। ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାହାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ। ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ସକରାତ୍ମକ ରହିବେ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିଅରକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ଅପରଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। କୌଣସି ଅଫର ମିଳିପାରିବ। ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଦମ୍ପତି ଖୁସି ରହିବେ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବେ।ଦିନସାରା କାହାକୁକୁ ନାଁ କାହାକୁ ଭେଟିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ। ଭଲ ଖବର ଆସିବ। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆଜି ନୂଆ ଯୋଜନା କରାଯିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଧିକ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ଉଚିତ। ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।ଅଫିସରେ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କାହା କଥାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *