Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୮ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ସୋମବାର : କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସଫଳତା ଆଉ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଦୁଃଖ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ସୋମବାର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୨୮ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୮ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ।ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଚରମ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କିଛି ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଟେନସନ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରରେ କିଛି ଛୋଟ ମୋଟ ଟେନସନ ରହିବ।ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ସମୟରେ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନଚେତ ଆପଣ ଅବଶିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଧିକ ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ କରିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି କେହି ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଆଜିଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଜଟିଳତା ସମାପ୍ତ ହେବ କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମୟର ଅଭାବ ହେତୁ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ହେବ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ବିବାହରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୁରେଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇବେ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ପାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଘରର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଆପଣ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ କାରବାର କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଖରାପ କରିପାରେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଘର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂଯମତା ସହିତ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ।ଅନ୍ୟଥା ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜ ପରପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଖ୍ୟାତି ଚାରିପାଖରେ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଲୁକ୍କାୟିତ ପ୍ରତିଭା ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଘରର କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ରହସ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଗୁପ୍ତତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଆଜି ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେମାନେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସଜାଇବାର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସହଜରେ ଦେଖିପାରିବେ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶଶୁର ଘର ତରଫରୁ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଯଦି ଅଫିସ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟେନସନ ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଚାରିପାଖରେ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ।ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସେହି ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବନ୍ଦ ହୋଇ ରହିଥିବା ଆପଣଙ୍କର ପୋଷାକ ବିକ୍ରୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ।ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ପାର୍ଟ ଟାଇମ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆଜି ଚାକିରିରେ କେହି ଅଛନ୍ତି ତେଣୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବା ପାଇଁ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଏବଂ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଭବ କରିବେ।କୌଣସି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆପଣଙ୍କର ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ କରୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଯୋଗୁଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର କୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ଯାହା ସନ୍ତାନର ବିବାହରେ ଥିବା ବାଧା ଦୂର କରିବ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସା ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.