Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 27 ଜୁନ ୨୦୨୧, : ରବିବାର : ରବିବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର 27 ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 27 ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଜି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଗାଡି ଯତ୍ନର ସହ ଚଲାନ୍ତୁ ଆଘାତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି। ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ। ଆପଣ ନୂତନ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଯୁବକମାନଙ୍କର ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦେଖା କରିପାରନ୍ତି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିପାରିବେ। ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଅପରିଚିତ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସୁରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରହିବ। କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବେ। ଅଧିକ ଭାବନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଆଜି କମ ହୋଇପାରେ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।କୁସଙ୍ଗତ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ହେବ। ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ।ଆପଣ ନୂତନ ସୂଚନା ପାଇବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ।ଆପଣ ନିଜର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସଫଳତାରେ ଖୁସି ହେବେ।|ଲ ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ।ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସୁଖଦ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ।ବିନା ପ୍ରଶ୍ନରେ କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି।ଅଟକି ରହିଥିବା ରାଶି ଫେରସ୍ତ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଶୀଘ୍ର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ କରିବେ। ଅଫିସ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଖରାପ ନିଶା ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିପାରିବେ। ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ରହିବ। ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଟିକିଏ କମ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ଦେବେ।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଆପଣଙ୍କର କାମ ଆଗକୁ ଯିବ। ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ।ଦାନ ପୁଣ୍ୟ କରିବେ। ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାରେ ମନ ଲାଗିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି କୌଣସି ଘଟଣା ଦ୍ୱାରା ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବେ। ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଟେନସନକୁ ନେଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। କାରବାର ବେଳେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ବିନିଯୋଗ ଅଫରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷକୁ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସୁଖଦ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ। ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ।ଆପଣଙ୍କର କାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଯୁବକମାନଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ।କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ।ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ସାବଧାନ ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବ। ଆଜି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ।କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରି ଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କର ସହାୟତା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ।ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଅଫିସ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ।ଆଜି କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ପାରିବାରିକ ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅଚଳ ସମ୍ପତି ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସମାଧାନ ହେବ ନାହିଁ।କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ଯୋଗୁଁ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଅଫିସ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଯୁବକମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାୟାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ।ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।ସମ୍ପର୍କ ସୂଚନା ଆସିପାରେ।ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ।ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରନ୍ତି। ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।କୌଣସି ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ।ଖୁସି ରହିବେ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଚିକିତ୍ସାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ।ଯୁବକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ।ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହୋଇପାରେ। କେହି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିପାରନ୍ତି। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରର କୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଅଧିକ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ସନ୍ତାନ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଅପମାନଜନକ କଥା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ନିକଟସ୍ଥ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *