Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ :୨୬ ଜୁନ ୨୦୨୧,ଶନିବାର : ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ୩ ରାଶି ପାଇଁ ଦିନଟି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ରହିବ,ଜାଣନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ରାଶି ବିଷୟରେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର 26 ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 26 ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳଦାୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କୌଣସି ରୋଗ ଧରିଆସୁଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ଆରାମ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ ଏବଂ ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ ରତ ଅଛନ୍ତି ଆଜି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଇତ୍ୟାଦି ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧର୍ମ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ।ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି।ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଘର, ମହଲ ଏବଂ ଦୋକାନ ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା କ୍ଷତି କାରକ କାରବାର ହୋଇପାରେ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଲାଭ ଆଣି ପାରିବେ।ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟମ ହେବ।ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କାହାର ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆପଣ ଜୀବନର ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବେ।ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ।ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଜୟଦେବା ଭଳି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁ ଜିନିଷର କାମନା କରିବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ ଏବଂ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ଶତ୍ରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କେବଳ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ କରି ବିନାଶ ହେବେ।କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ବସି ନିଜ ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମଜା ଏବଂ ସପିଂରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅନେକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ରହିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ତଥାପି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ। କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଏହା ସହିତ ଅଧିକ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନା ଖରାପ ହୋଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଜିନିଷ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ଘରେ କାହାର ନାଁ କାହାର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ନହେବା କାରଣରୁ ଘରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାରେ ବିତାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଲାଭର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ଆବଶ୍ୟକତା ଗୁଡିକର ପୂରଣ ସହଜରେ କରିପାରିବେ। ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସାଧାରଣ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ।ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ପାରିବାରିକ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟକୁଶଳତାରେ ଆପଣ ଘର ଏବଂ ଚାକିରି ଦୁଇଟି ଯାକରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ବିଜୟର ତରଙ୍ଗ କରିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେଉ ହେଉ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ କିଛି ନିରାଶା ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଆସିବା ହେତୁ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ମନ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ମନ କଥା କାହାକୁ କହିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଅଗ୍ରଗତିର ବାଧା ଲାଗିପାରେ।ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବିଚଳିତ କରିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜି କୌଣସି କାମ କରିବାରେ ମନ ଲାଗିବ ନାହିଁ। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଆଉ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଅତୀତରେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି ଭୁଲ ହେତୁ ଘରେ ଅସନ୍ତୋଷର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ ତେଣୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରିବେ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶାର ଅନୁକୂଳ ପରିଣାମ ନ ମିଳିବାରୁ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁ ବି କାମ କରିବେ ସେଥିରେ ଅବହେଳା ଯୋଗୁଁ ନିରାଶ ହୋଇପାରେ।ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ହୃଦୟ ଏବଂ ମନକୁ ଖୋଲା ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ରୂପରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଉପାୟରେ ଧନ ଲାଭ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆଶା କରାଯାଉ ନ ଥିବାରୁ ଆପଣ ଟିକେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଆଜି ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏହା ପରେ ବି ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆଜି ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ଧୀର ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାମ ଏବଂ ପରିବାରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।ସନ୍ତାନର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆଜି ମନରେ ଖୁସିର ଭାବନା ଆସିବ ଏବଂ ଆଜି ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.