Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୫ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ଶୁକ୍ରବାର : ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ କିଛି ଖାସ ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୨୫ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୫ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଠିକ ସମୟରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ତେଣୁ ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ପରିବାରର ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାକୁ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଅତିଥି ଆସିବା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତାର ସିଡ଼ି ଚଢ଼ିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାମରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତି ଏହା ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ଟିକେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି କଳା ଏବଂ ସାହିତ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମା ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର କିଣି ପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ରାଜନୈତିକ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ସନ୍ତୋଷଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବ୍ୟବହାର କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ।ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅର ବିବାହରେ କୌଣସି ବାଧା ଆସୁଥାଏ ତେବେ ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହା ଶେଷ ହେବ। ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋଜଗାର ପାଇପାରିବେ।ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।ପରିବାରର କନିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।ଆଜି ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ କୌଣସି ବିତର୍କ ହୁଏ ତେଣୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ରାଜନୈତିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଖ୍ୟାତି ସହିତ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହେବ। ଯଦି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ନେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଧନ ରୋଜଗାର ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ମହିମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁମାନେ ଚାକିରିରେ ପୁଣିଥରେ ମୁଣ୍ଡ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଏହା ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ରାଜନୈତିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କର ଜୟ ଜୟ କାର ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ହେବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତାଭରା ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ମଧ୍ୟ ଦୁରେଇ ପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଚାକିରିରେ ଆଉ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଆପଣଙ୍କୁ ନ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇପାରେ ଯାହାକି ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ ତେଣୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ।ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ରାଜନୈତିକ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକ ଅନ୍ୟ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚର ଅତ୍ୟଧିକ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଋଣ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହାକୁ ପରିଶୋଧ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ ଡିଲର ଚୂଡ଼ାନ୍ତକରଣ ହେତୁ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ହୋଇ ରହିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।ରାତି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.