Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୩ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଆଜି ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୩ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୩ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ଆଣିବ ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟବସ୍ଥା କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାରେ ଅତିବାହିତ ହେବ ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯତ୍ନର ସହ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ। ସାଂସାରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଆଜି ଟିକେ ବଦଳିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ କିନ୍ତୁ ପରେ ଆପଣ ସବୁକିଛି ବୁଝିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇବେ ଯେଉଁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ।ସନ୍ତାନର ଉତ୍ତମ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଯୋଜନାରେ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପୁରୁଣା ଚାଲୁଥିବା ଯୋଜନାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି ଏହି ସବୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଗତି ମିଳିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଟେନସନ ହେତୁ ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ରାତିରେ କୌଣସି ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ସେଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଘରର କୌଣସି ଆଇଟମ କିଣି ପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟଭାରକୁ କଭର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ବ୍ୟାହତ କରିପାରେ ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭାଗ୍ୟ ହାତରେ ଛାଡିବା ପରିବର୍ତେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏସବୁ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଶଶୁର ଘ ପାଖରୁ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଏ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଆଜି କିଛି ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ କିଛି ଦିନ ରହିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଆସିବାରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଜଡିତ ଥିବା ଦେଖାଯିବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଇଥିବା ଲାଭରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ କାରଣ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କମ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତା ଆସିବ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ସହଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କର ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂଶୋଧନ କରାଯାଇପାରିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ଟେନସନ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ।ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କୌଣସି ବଡ଼ କିମ୍ବା ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିବ ଏଥିପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇ ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବାକୁ ପଡିବ। ନଚେତ ଆପଣ ସେଠାରେ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ରାଜନୀତି ଦିଗରେ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ ଯାହା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଲାଭ ଦେବ। ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବାଧାବିଘ୍ନ ଅଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଉନ୍ନତ ହେବ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସ୍ଥା କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହାର ଡିଲ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ।ରାତି ସମୟ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *