Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୨ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ମଙ୍ଗଳବାର : ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୫ ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ହେବ ଧନଲାଭ, ଚାକିରୀ ବ୍ୟାପାରରେ ଉନ୍ନତିର ସଂକେତ ମିଳୁଛି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୨ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୨ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜି ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ। କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜର ଆଚରଣ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣ ଜମି ଇତ୍ୟାଦିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚାପରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଭଗବାନଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଭଲ ଖବର ପାଇବେ।ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଅସାବଧନତା ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ। ଅଫିସ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ।ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଆପଣ ସତସଙ୍ଗକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ। ସକାରାତ୍ମକ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବିପଦ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଚଲାନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଠିକ ସମୟରେ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିପାରିବେ।ଟେନସନ ଦୂର ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ।ଆପଣ ନିଜର ନିତ୍ୟକର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ।କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଅଳସୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଅଧିକ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ। ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଇତ୍ୟାଦି କରନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କର ସହାୟତା ପାଇବେ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଳସୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯୁବକମାନେ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।କୌଣସି ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଖୁସି ରହିବେ।ଋଣରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ। ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାରେ ମନ ଲାଗିବ। ଆପଣ ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଦୂର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। କୌଣସି ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ଅଫିସରେ ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରିବ। ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର ବଡ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ସକରାତ୍ମକ ରହିବେ।ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଅପମାନଜନକ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ। ପରିବାରର କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ। ଆଘାତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି।ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି।ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ଜମି କିମ୍ବା ସଞ୍ଚୟ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ ସୂଚନା ପାଇବେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଅଚଳ ସମ୍ପତି କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। କାରବାର ବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ଅଫିସରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ସାମାଜିକ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଦାୟିତ୍ୱରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ। ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୁସଙ୍ଗତ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଅଫିସରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ।ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ବୃତ୍ତି ଆଗକୁ ଯିବ।କୌଣସି ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ। ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରି ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରନ୍ତି।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଦୁଃଖଦ ଖବର ମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ସମୟରେଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ ନାହିଁ। ଅପରିଚିତ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସୁରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଆଜି କୌଣସି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ।ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ସେବା କରନ୍ତୁ।ଆଜି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଅଫିସରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କ୍ରୋଧ ଆଘାତ କରିବ। ଅପମାନଜନକ କଥା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସ୍ଥାନରୁ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜି ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବେ।ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ଦୂର ହେବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ।ଧନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ।ବନ୍ଦ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଦାନ ଧର୍ମ ଆଦି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ପୁରୁଣା ଅଟକ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ।ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ବସ୍ତୁ ସମ୍ବଳରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ।ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ।କୁସଙ୍ଗତରୁ କ୍ଷତି ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.