Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୧ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ସୋମବାର : କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସଫଳତା ଆଉ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଦୁଃଖ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ସୋମବାର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୨୧ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୧ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିପଦରେ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଫସି ରହିବେ ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଲୋକମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଏହାର ଖରାପ ହେତୁ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ।ଆଜି ବି ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ବିତାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନରେ ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ କିଛି ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଆଜି ଚାକିରି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସିନିୟରଙ୍କ ସହ କିଛି ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସେ ନଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବିତାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟର ଭଦ୍ରତା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏଥିରେ କିଛି ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରଖିପାରିବେ। ଯଦି କୌଣସି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ହଇରାଣ କରୁଛି ତାହେଲେ ଏହାର ଔଷଧ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି ଏବଂ ଅଫିସରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂଯମତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ। କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ୟାର ସଫଳତାର ସହିତ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଶାସକ ଶକ୍ତିର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁନ୍ଦର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ।ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ହଠାତ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ରୋଜଗାର ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଆଜି ହଜିଯାଇଛି ଆପଣ ଆଜି ସେଗୁଡ଼ିକୁ ପାଇ ପାରିବେ। ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ପରାସ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରନ୍ତି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ଏବଂ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀରେ କୌଣସି ବିତର୍କ ଅଛି ତେବେ ଏହାକୁ ଦୂରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଯୋଜନାରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପରିବାରରେ ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଖୁସି ରହିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମା ଙ୍କୁ କୌଣସି ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି ଯାହା ସେ ଯଦି କ୍ରୋଧିତ ଥିବେ ତ ସେ ମାନିଯିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ସୁଖଦ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାସନ ବ୍ୟବସ୍ଥାର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ।ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆଜି ଖୁସିର ବାତାବରଣ ମନରେ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଆଦୌ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ଦେଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଟିଳ ସମସ୍ୟା ଆଜି କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ସମାଧାନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଆଯିବା ଉଚିତ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ପିକନିକ ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯାହା ବି କରନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ଥାଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ରାତିରେ ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରେ କିଛି ଲାଭ ପାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ରହିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *