Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ :୧୯ ଜୁନ ୨୦୨୧,ଶନିବାର : ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ୩ ରାଶି ପାଇଁ ଦିନଟି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ରହିବ,ଜାଣନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ରାଶି ବିଷୟରେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୯ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 19ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଅର୍ଡର ପାଇ ପାରିବେ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ତିକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯଦିଓ ଆପଣ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ବାହୁ ଫୁଲ ଫୁଟିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଦେଖାଯିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ରାଜନୀତି ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ରାତିରେ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଷଣର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସରକାର ଶକ୍ତିରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ମସ୍ତିରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନିରାଶାଜନକ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରିୟ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଶିଶୁର ଶିକ୍ଷା କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ହେତୁ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ସଙ୍କେତ ଦେଖାଉଛି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଘର କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ରାଜ୍ୟ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ।ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ବକ୍ତବ୍ୟର ଭଦ୍ରତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ବଜାୟ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ବହୁତ କିଛି ପାଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଉଛନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ ମୁଣ୍ଡ ବଢାଇବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କେବଳ ପରସ୍ପର ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ କରି ସମାପ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାମ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ତେବେ ଆପଣ କେବଳ ସଫଳତା ପାଇବେ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ଦିନରେ ବିଜୟ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ଉପାସନା ଇତ୍ୟାଦିରେ କୌଣସି ଶୁଭଫଳ ବିତାଇ ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ। ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦ କିମ୍ବା ମକଦ୍ଦମା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ପାଇପାରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ। ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାରବାର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ ତେଣୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରୁଛନ୍ତି ତ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ଶିକ୍ଷାରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଗୁଡ଼ିକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଆଜି କିଛି ଶଶୁର ଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କିଛି ଋଣ ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ।ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିବେ ସେଥିରେ ଆପଣ ଦକ୍ଷତା ପାଇବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ସେହି କାମ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ପ୍ରିୟ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ସ୍ଥିର କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ।ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାମାଜିକ ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଆଣିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ନାଁ କୌଣସି ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହାଲୁକା ଫୁଲୁକା ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।ଆଜି ଉଭୟ ସହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ରହିବ। କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ଖବର ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ହଠାତ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ମନରେ ଖୁସିର ଭାବନା ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ଛାଡିବେ।ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ର ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଗୁଣାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରିୟ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *