Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହି 5 ଟି ରାଶି ଉପରେ ଅଛି ଶନିଙ୍କ ଖରାପ ନଜର, ଏହି ଉପାୟ ଦ୍ୱାରା ମିଳିବ ଶାନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଉପରେ ଶନିଙ୍କର ଖରାପ ନଜର ରହିଛି। ଯେତେବେଳେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିଙ୍କର ଦର୍ଶନ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ, ସେତେବେଳେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପରୁ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି। ଯେଉଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ଆଖି ରହିଛି ଆଜି ଆମେ ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଜାଣିବେ ଯେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୀଡ଼ିତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ୍।

କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପ ରହିଛି।

ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପରୁ ପୀଡିତ। ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପ ଯେକୌଣସି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ତିନୋଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଘଟିଥାଏ। ଏହି ସମୟରେ, ଶନିଙ୍କ ପକୋପର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାଲିଛି। ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ 29 ଏପ୍ରିଲ 2022 ରେ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଏହି କାରଣରୁ, ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପର ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାଲିଛି। ଯଦି ଆମେ ଅନେକ ରାଶି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ଶନି ବର୍ତ୍ତମାନ କୁମ୍ଭା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛନ୍ତି।

କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପ ଅଛି।

ଏଥି ସହିତ ଯଦି ଆମେ ଶନି ପ୍ରକୋପ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ତେବେ ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପ ଦ୍ୱାରା ପୀଡିତ। ସେହି ଦୁଇଟି ରାଶି ହେଉଛି ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା। ଏହି ରାଶି 29 ଏପ୍ରିଲ 2022 ରେ ଶନି କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଶନି ପ୍ରକୋପରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବ।

ଶନିଙ୍କ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରତିକାର।

ଯେକୌଣସି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପରୁ ପୀଡ଼ିତ ଏବଂ ସେମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଙ୍କଟରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବେ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ। ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ।

ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପରୁ ପୀଡିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଶନି ଧାୟା ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଶନି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍।

ଯଦି ଶନୀଙ୍କ ପ୍ରକୋପ ଭୋଗୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଗବାନ ଶିବ ଏବଂ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଶନିଙ୍କ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ।

ଶନିବାର ହେଉଛି ଶନି ମହାରାଜଙ୍କ ଦିନ। ତେଣୁ ଏହି ଦିନ ବିଶେଷ କରି ଶନିଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ। ଏହା ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସମାଧାନ। ଶନି ସାଡେ ସାତୀ ପୀଡିତ ଲୋକମାନେ ଶନିବାର ଦିନ ରାଶି ତେଲ, ଲୁହା, କଳା ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଦାନ କରିପାରିବେ।

ଶନିଙ୍କ ଶନି ଚାଲିସା, କାଳୀ ଚାଲିସା, ଶ୍ରୀ ଦୁର୍ଗା ସପ୍ତସତୀ ଅର୍ଗଲା ସ୍ତୋତ୍ର ପାଠରେ ଶନି ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଶନି ସାଡେ ସାତୀ ଏବଂ ଶନି ଢୋଇୟା ସମୟରେ ନିଲମ ରତ୍ନ ପିନ୍ଧିବା ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ଶନି ଦେବ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *