Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କେବେବି ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଜୀବନ ସାରା ହେବ ଝ-ଗଡା।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଯେତେବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ଭେଟନ୍ତି, ଦୁଇଟି ଜିନିଷ ସମ୍ଭବ ହୁଏ। ପ୍ରଥମଟି ହେଉଛି ଉଭୟେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ହେବେ। ନଚେତ ଅନ୍ୟଟି ହେଉଛି ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ଆଦୌ ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ ଜଣାଶୁଣା ଶତ୍ରୁ ହୋଇଯିବେ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିବେ ଯେ କିଛି ଲୋକ ପରସ୍ପର ସହ ମିଶନ୍ତି ନାହିଁ। ଯଦି ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଛାଡି ଦିଆଯାଏ, ତେବେ ସେମାନେ ଝଗ-ଡା କରିବା ନିଶ୍ଚିତ।

ସେହି ସମୟରେ, ଏପରି ଏକ ଯୋଡି ଅଛି ଯାହା ସର୍ବଦା ଏକାଠି ଥାଏ। ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ପରସ୍ପର ସହିତ ଅନେକ ସମାନତା ରହିଥାଏ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଦାପି ଝଗ-ଡା ହୁଏ ନାହିଁ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ଲୋକଙ୍କ ରାଶି କାରଣରୁ ଘଟେ। ଯଦି ଦୁଇଟି ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ ମିଳିତ ହୁଏ, ତେବେ ସେଠାରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ। ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି ଦୁଇଟି ଶତ୍ରୁ ଗ୍ରହ ଏକାଠି ହୁଏ, ତେବେ ସେଠାରେ ଶତ୍ରୁତା ଜନ୍ମ ହୁଏ।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ରାଶିର ସଂକେତ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ପରସ୍ପର ସହିତ କେବେବି ପଡେ ନାହିଁ। ଯଦି ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଲୋକ ଏକାଠି ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଝ-ଗଡା କରିବେ। ତେଣୁ, ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛ କିମ୍ବା କାହାକୁ ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶି ଦେଖି ବନ୍ଧୁତା କରନ୍ତୁ। ନଚେତ ତୁମର ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କେବେ ଖୁସି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ କେବେବି ବନ୍ଧୁତା ହୁଏ ନାହିଁ।

ମେଷ ଏବଂ କର୍କଟ:-

ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ କେବେବି ମିଳିତ ହୁଏ ନାହିଁ। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ମେଷ ରାଶିର ସ୍ଵଭାବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ସବୁବେଳେ ନିଜ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି। ନିଜକୁ ଅଧିକ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଅନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି। ମେଷରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହା କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ଏମାନେ କଦାପି ଏକାଠି ଖୁସି ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ଏବଂ ବୃଷ:-

ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସେମାନେ ଭାଗିଦାରୀରେ କାମ କରିପାରିବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ପରସ୍ପରର ଜୀବନସାଥୀ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ ।ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ବୃଷଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଜିଦ୍ଖୋର ପ୍ରକୃତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ​ସ୍ୱାଧୀନ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।ସେମାନେ ନିଜ ସର୍ତ୍ତ ଅନୁଯାୟୀ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ବିବାଦ ହୁଏ।

ମୀନ ଏବଂ ମିଥୁନ :-

ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ଶାନ୍ତିରେ ବଞ୍ଚିପାରିବ ନାହିଁ। ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି କୁହନ୍ତି ଏବଂ କିଛି କରନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ପଟେ, ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ପ୍ରକୃତିର। ସେଥିପାଇଁ ଯଦି ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଲାଗିଥାଏ। ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ଝ-ଗଡା ଜାରି ରଖନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହାକୁ ଶେଷ ଯାଏଁ ପଢି ଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.