Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୮ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ଶୁକ୍ରବାର : ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ କିଛି ଖାସ ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୧୮ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୮ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ।ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଆଇନଗତ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଛାଡି ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କର ବିନା କଥାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ସହିତ କିଛି ବିବାଦ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ଯଦି ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଭୁଲ ଏହାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରନ୍ତୁ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାର ଦେଖାଯିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ବିବାଦ ହେଉଥିଲା ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଏବଂ କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ହଜିଯିବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ନକରି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ କାରବାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଆଦୌ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ଦେଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ସଫଳତା ଦେବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାମଠାରୁ ଭିନ୍ନ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ବେତନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ।ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ବଢାଇବାକୁ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାରେ ଏକ ନିଆରା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତା ଦେଖାଯିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ କରିବେ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶକ୍ତି ଦେବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାରିଆଡ଼େ ଅଗ୍ରଗତି ଆଣିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର କିଣି ପାରନ୍ତି।ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନରେ କୌଣସି ପଥ ଛାଡିବେ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆଜି ଉଭୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏବଂ ଘରେ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଅଂଶ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆପଣ ଆଜି ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏଥିରେ ହ୍ରାସ ଘଟିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଚତୁରତାର ସହିତ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ ରଖନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏଥିରେ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ସମ୍ମାନ ସହିତ ପୁରସ୍କୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସାର୍ବଜନୀନ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପୁରୁଣା ଝଗଡାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ନିଶ୍ୱାସ ନେଇପାରିବେ।ଆଜି ଆପଣ ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ ଆଜି ମନ ଖୁସି ରହିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ତେଣୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଜରୁରୀ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.