Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 16 ଜୁନ ୨୦୨୧, : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଆଜି ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର 16 ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ 16 ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଋଣ ରାଶି ପାଇପାରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣ କୌଣସି ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ। ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ। ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇବେ। ରିସ୍କ ଏବଂ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଉତ୍ସ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଋଣ ଦେବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଉପରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ। କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆପଣ ଆଜି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ।ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ।କାହା ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଭୌତିକ ସମ୍ବଳ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ପଦୋନ୍ନତି ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଶ-ତ୍ରୁମାନେ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧୁର ହେବ। ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିବ।ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ।ପାଦରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ। ବାହାରର ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ।କୌଣସି ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। କାରବାରଗୁଡିକ ଯତ୍ନର ସହିତ କରାଯିବା ଉଚିତ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ହେବ।କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଅଳସୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ।ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ।ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତିର ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ୱ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନ୍ତରିକ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ଟେନସନ ଦୂର ହେବ। ଯୁବକମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ।ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ। ପରିବାରର କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଯୁବକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ପରିବାରରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ଦିନରେ କିଛି ଭଲ ଆରମ୍ଭ ହେବ।ଧନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ।ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ଆଜି ନିଜକୁ ସନ୍ଦେହ କରିପାରନ୍ତି।ଅଧିକ ବିପଦ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ।ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆଜି ଆପଣ ଚିନ୍ତାରେ ବିତାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ।ଆପଣ ନିଜର ସ୍ଥିରତାକୁ ଠିକ ରଖନ୍ତୁ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଯୋଗୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କ କାମ ହୋଇଯିବ। ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାରେ ମନ ଲାଗିବ।ଆପଣ କାହାକୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।କୁସଂଗତରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଆସିବ। ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ।ପଢିବାରେ ମନ ଲାଗିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସାମର୍ଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପ୍ରବାହକୁ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ ନାହିଁ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭଲ ଖବର ମିଳିବ।କୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଦିନ ବିତାନ୍ତୁ।ଅଫିସ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:

ଆଜି ଭଲ କାମରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାର ଗତି ମନ୍ଥର କରିବାକୁ ପଡିବ।ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।ପରିବାରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହିତ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ହୋଇପାରେ।ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ସେବା କରିବା ଦ୍ୱାରା ପୂଣ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ।ନୂତନ ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଦିନଚର୍ଯ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଯୁବକମାନେ ନୂତନ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ରହସ୍ୟର କଥା ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ।ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ।ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ ନାହିଁ। ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। କାରବାର ବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ଚାକିରୀରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜି ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସୂଚନା ମିଳିପାରେ।ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ ଖବର ମିଳିବ। ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ରହିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଟେନସନ ଦୂର ହେବ।ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ।ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ।ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.