Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୪ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ସୋମବାର : କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସଫଳତା ଆଉ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଦୁଃଖ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ସୋମବାର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୧୪ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୪ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ତେଣୁ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଆଜି ଘର କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାର ଛୋଟ ଭୁଲ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କ୍ଷତି କରିପାରେ ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀର ହେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସଫଳତା ଅଟକି ଯାଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ସମ୍ବଦ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଜବୁତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ସକାଳୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରହିବାରୁ ଆଜି ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।ଆଜି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଘର ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀର ହେବେ ଏବଂ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସାଧାରଣ ପରି ଚାଲିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାମର ଥକ୍କା କାରଣରୁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତିକର ପ୍ରଦର୍ଶନରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ କିଛି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମୟ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପରତାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା କାମକୁ କ୍ଷତି କରିପାରେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୀର୍ଘ ଛୁଟି ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ପାରିବାରିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାରିଆଡେ ବ୍ୟାପିଯିବ। ଆପଣଙ୍କର ଭୁଲର କ୍ରୋଧକୁ ଅନ୍ୟ କାହା ଉପରେ ବାହାର କରିବା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଶାନ୍ତିରେ ବିତାଇବେ।କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ବିଳମ୍ବ ସହିତ ଅମଳ କରାଯାଇପାରେ।ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆଜି କିଛି ଅତିରିକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ସେମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପରୀକ୍ଷା ଦିଗରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ। ଆଜି କିଛି ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଭୋଜନ ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଆରାମ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଜାରି ରହିବ ଯେପରିକି ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଏବଂ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଇତ୍ୟାଦି। ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କିମ୍ବା ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ସିଷ୍ଟମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଦେବ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ କରିପାରେ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଜି ଆସିବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ଗାଡିଟି ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଉଥିବାରୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମତଭେଦ ଅନୁଭବ ହେବ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଟେନସନ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଉଭୟ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ହଲାଇପାରେ ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ନେଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ବହୁତ ଭାବନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଇବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ରହିଛି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ। ଦିନର ଗତି ମନ୍ଥର ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ବିଚାରାଧୀନ ରହିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିବେ ତେବେ ଆପଣ ବହୁତ କଷ୍ଟ ପରେ ଆଜି ପାଇବେ।ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟମ ରହିବ।ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭ ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଚିନ୍ହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ନାହାଁନ୍ତି, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ବାହାରି ଯାଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଦରକାର।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ବେରୋଜଗାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ କାହାକୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆର୍ଥିକ ମନ୍ଥରତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ବିକ୍ରୟ ହେବ କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥର ଆୟ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଶଇଳୀ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିନର ଥକ୍କା ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଯିବେ। କିନ୍ତୁ ତଥାପି କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଯଦି ଶଶୁର ଘରର କାହାରିକୁ ଆଜି ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆସିପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *