Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୩ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ରବିବାର : ରବିବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୩ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୩ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦରକାର କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲା ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ିବ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିବାଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ହେତୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭାବ ପାଇବେ ଯାହା ଏକ ବିବାଦର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଅନ୍ୟ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଘରର ଅସୁବିଧା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଚାପ ରହିପାରେ। ଆଜି ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ ସନ୍ତୁଳିତ ଆଚରଣ ରଖନ୍ତୁ।ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସଠିକ ଶବ୍ଦକୁ ଭୁଲ ଭାବରେ ନେଇ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି କାରବାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଏହାର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଭୁଲ ହୋଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରିରେ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନ୍ତରିକତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟାପକ ସହଯୋଗ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ରହିଛି ତେବେ ଏହାକୁ ବିଳମ୍ବ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ।ଆଜି ବିନା ଇଚ୍ଛାରେ ଆପଣ କୌଣସି ଝଗଡା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ମଧ୍ୟ ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା ନକରିବାରୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଘରେ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କରେ ପୂଜା ପାଠ ଆୟୋଜନ କରିବାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।
ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆୟ ତୁଳନାରେ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ କରିବ।ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଚୁକ୍ତିନାମା ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା କରିବା ଶୁଭ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଗୌରବ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। କିଛି କାରଣ ସତେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେବ। ଆଜି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗଦାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।ଆଜି ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୋଇ କାମ ପାଇଁ କିଛି ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଯାହା ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଭାବରେ କରିବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ କିଛି ତୀର୍ଥସ୍ଥାନକୁ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର କିଣି ପାରନ୍ତି।ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ ଧାନ୍ୟର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ମନର କଥା ସହଜରେ ଜାଣି ପାରିବେ,ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ବି କଥା ସହଜରେ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ମନେଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ କିମ୍ବା ନିବେଶ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଅଧିକାର ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଶା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ନେଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ପ୍ରାରମ୍ଭରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଲାଗିବ। ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ।ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଜି ଅନୁମୋଦନ ହୋଇପାରିବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ବିଳମ୍ବ ସହିତ ସଫଳତା ପାଇବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଉଦ୍ୟମ ପରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଘରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଚରଣ ମଧ୍ୟ ନିରାଶାଜନକ ହେବ।ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଆଦୌ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣ ଏଥିରେ କ୍ଷତି ସହିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ହ୍ରାସ ପାଇବ।

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଦେବା ପାଇଁ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ପରେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଆପଣ ନିଜର ଭୋଗ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରି ଏକ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ରାଜନୀତି ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକାଳୁ ଭଲ ଖବର ଆଣିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସେ ତେବେ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣ ଲାଭରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗୀତ ଗାଇବେ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି। ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଘର ବ୍ୟବସାୟର ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ।ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଘରର ବଡ଼ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଥିବା ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଭିନ୍ନତା ହେତୁ ଆପଣ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଶୀଘ୍ର ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *