Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ :୧୨ ଜୁନ ୨୦୨୧,ଶନିବାର : ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ୩ ରାଶି ପାଇଁ ଦିନଟି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ରହିବ,ଜାଣନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ରାଶି ବିଷୟରେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୨ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୨ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ନିଜ ମନଠାରୁ ଅଧିକ ହୃଦୟ କଥା ଶୁଣିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଦିନର ଶେଷ ଭାଗଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ତେଣୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ।ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ।ମାଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବ।ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ପରିବାର ଏକଜୁଟ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ପାର୍ଟୀକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ମଧ୍ୟ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ମାନସିକ ଟେନସନ ମଧ୍ୟ ରହିବ।କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବିଳମ୍ବ ପରେ ସଫଳତା ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ସମୟ ବିତାଇବେ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ଆଖିରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବଢାଇବ।ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ। ପରିବାର ସହିତ ଦିନଟି ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଲାଭ ଦେଖିପାରିବେ।ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଯୋଗୁ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ରହିବ। ଅପରାହ୍ନରେ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜର ପିତାଙ୍କୁ ଜୟ ମାତା ଜୀଙ୍କୁ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ନେଇପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ କିଛି ଭଲ ରୋଷେଇ ଉପଭୋଗ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ବଢାଇବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବ। ପରିବାରକୁ କମ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ।ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ। ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆଜି ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଉପାୟ ଦେଖିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଆପଣ କୌଣସି କଳା କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସହାୟତା ମିଳିବ।ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ମତି ସହିତ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ।ଆପଣ ପ୍ରେମ ବିବାହର ଉପହାର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା
କରିବେ।ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ଉତ୍କଣ୍ଠା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାର ସଙ୍କେତ ଦେଖାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତମ ଦର୍ଶନ ଏବଂ ଦୂରଦୃଷ୍ଟି ବହୁଳ ଭାବରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ସେହି ରାତି ଶେଷ ହେବ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଟିକେ ଶାନ୍ତ ରହିବ।ଯଦିଓ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡି ଯାଇପାରେ।ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖସ ହେବ।ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବେ ଏବଂ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ତଥାପି ଆପଣ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି।ସୁଦୂର ସମ୍ପର୍କ ସଫଳତାର ବାଟ ଖୋଲିବ।କେହି କେହି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରନ୍ତି ଯିଏ ସଫଳତାର କାରଣ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ କିଛି ଦିନ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ।ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି କଥାକୁ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପରେ ମଧ୍ୟ ରହିବେ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଦିନ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ।ଆୟରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।ଭାଗ୍ୟ ଅଭାବରୁ ଦିନଟି ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ।ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ।ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଟେନସନ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବ।ପ୍ରିୟଜନ ହେତୁ କୌଣସି ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଉପରେ ଭାରୀ ହେବେ

Google

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଧର୍ଯ୍ୟ ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।ଯଦି ଆପଣ ସଂଯମତା ସହିତ ଚାଲନ୍ତି ତେବେ ଅପରାହ୍ନରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କିଛି ଭଲ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ସନ୍ତାନର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଅନୁମୋଦନ କରାଯାଇପାରେ।ଜୀବନସାଥୀ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅଦୃଶ୍ୟ ସୁଖର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଭିତରୁ ଖୁସି ରହିବେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ସ୍ନେହର ଭାବନା ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ମଜା କରିବେ।ଆପଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଟଙ୍କାର ଆଗମନ ହେବ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ କମ ରହିବ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସରୁ ଛୁଟି ନେଇଯିବେ।ମୋଟ ଉପରେ ଆଜି ଆରାମ ଏବଂ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଟେନସନ ସହିତ ଏକ ବଡ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ।ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଅପରାହ୍ନରେ ସଫଳତା ଆସିବ।ମନ ଖୁସି ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇପାରନ୍ତି। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁଖର ଅନୁଭବ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *