Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜି ଲାଗିବ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ, ଏହି ୭ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜି ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ଲାଗୁଅଛି। ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ବଳୟାକାର ସୂର୍ଯ୍ୟଗ୍ରହଣ ହେବ। ଏଥର ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ଭାରତରେ ଆଂଶିକ ରୂପରେ ଦେଖାଯିବ। ଜ୍ଯୋତିଷଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗର କୌଣସି ସୂତକ କାଳ ମାନ୍ୟ ହେବନାହିଁ। ଏଥିପାଇଁ ଏହି ପରାଗ କାରଣରୁ ପୂଜା ପାଠ, ଦାନ ପୂଣ୍ୟ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲାଗିବ ନାହିଁ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୧୦ ଜୁନର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛି। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ରର ଚାଲ ଆଧାରରେ କରାଯିବ। ପ୍ରତ୍ଯେକଦିନ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଆମର ଭବିଷ୍ୟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ଓ ବୈବାହିକ ଓ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଜଡିତ ପ୍ରତ୍ଯେକ ପ୍ରକାର ସୂଚନା ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୦ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ନିଜ ଘର ସହ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିଥାଏ। ପଇସା କଥା କହିଲେ ତେବେ ଆଜି ଏହିପରି ଚିନ୍ତାକୁ ଭୁଲି ନିଜ ପାଇଁ କିଛି କରିବାର ଦିନ ଅଟେ। କିଛି ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶି ଆପଣ ଖୁସି ନଜର ଆସିବେ। ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଅନୁକୂଳ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ଦିନଟି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ମାତାଙ୍କ ବିଚାରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନିୟମିତତା ରହିବ। ଯଶ, ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ନୂଆ ଆୟର ସୋର୍ସ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି। କୌଣସି ନୂଆ କାମ କିମ୍ବା ନୂଆ ଦାୟିତ୍ଵ ମିଳିପାରେ। ଆପଣ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଯାତ୍ରା କାରଣରୁ ସନ୍ଧ୍ଯାରେ ଥକା ଅନୁଭବ ହେବ। ଦାୟିତ୍ଵକୁ ଭଲ ଭାବରେ ନିଭାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ମୌସମୀ ରୋଗରୁ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଥମ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଅନ୍ୟକୁ ନରଗାଇ ଚତୁରତାର ସହ କାମ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଜାତକଙ୍କର କୌଣସି କାମ କଗାଜ ଅଡଚନ କାରଣରୁ ମଝିରେ ଅଟକି ପାରେ। ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଝଗଡା ସ୍ଵଭାବକୁ କାବୁରେ ରଖନ୍ତୁ ନହେଲେ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ତାଙ୍କ ସହ କୌଣସି ମହତ୍ବପୂର୍ଣ କଥା ହେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଅନୁକୂଳ ରହିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ବେରୋଜଗାରୀ ଆଜି ଚାକିରି ପାଇବେ। ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସମୟ ଠିକ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରର ଆଗମନ ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରମାଣ କରିବେଯେ ଆପଣ ଏକାଠି କାମ କରିବା ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ବରିଷ୍ଠମାନେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଘରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ନୀରବତାକୁ ଭୁଲ ବୁଝାଯିବ ଏବଂ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯିବ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବେ।

Google

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାହାକୁ ଅପମାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। କୋ-ର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ କରିପାରିବେ। ଛୋଟ ଜିନିଷ ହେତୁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରଭାବ ସହିତ ଶ-ତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଦାୟତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଯାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ। ନୂତନ ଆୟ ବିକଳ୍ପ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ମନୋରମ ହେବ। ଅନ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ଖୋଜୁଥିବା ସୁଯୋଗକୁ ଶୀଘ୍ର ପାଇବେ। ଆଜି କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବାପାଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମିଳିପାରିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ​​ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସୁଯୋଗ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସଂଘର୍ଷ ମାଧ୍ୟମରେ ସେହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ବିତର୍କରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆଗ୍ରହକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅପାର ସୁଖ ଆଣିଦେବ। ଦମ୍ପତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗୁଣାତ୍ମକ ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ।

Google

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବା ଉଚିତ। କାମରେ ଭଲ ଫାଳଫଳ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୁରା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆମଦାନୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପାର୍ଟନର ଉପରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ଯା ସମୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା-ମସ୍ତି ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଲାଭର ଯୋଗ ମିଳିବାର ଆଶା ଅଚଚି ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଗତି ବଢିବ। କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇଯିବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଚାକିରି ଓ ବ୍ଯବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିଶ୍ରମର ସହ ସଫଳତା କରିବେ। ଆଜି କାମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଂଘର୍ଷ ଅଧିକ ରହିବ। ଯଦି କୌଣସି ନୂଆ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ନିଜର ବୋରୋଧୀଙ୍କର ସାମ୍ନା କରିବେ। ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ, ଏମିତିରେ ହତାସ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିବେଶ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ନିବେଶ ପାଇଁ ସଠିକ ବିକଳ୍ପ ବାଛନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ ଗତିବିଧିରେ ଭାଗୀଦାରୀ ରହିବ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ରୁଚି ବଢିବ। ଆୟର ସାଧନ ଆହୁରି ମଜବୁତ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସ୍ତର ହାସଲ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କୌଣସି ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ। ଆଜି କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଘରେ ଅଫିସ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସିନିୟରମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ନିକଟରେ ସ୍ଥାପନ କରିଥିବା ବ୍ୟବସାୟିକ ସମ୍ପର୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଭରପୁର ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ ମିତ୍ରଙ୍କ ପାଖରୁ ପୁରସ୍କାର ମିଳିପାରେ। ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହୋଇଯିବ। ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ, ଅଟକିଥିବା କାମକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଏନର୍ଜି ଲେବଲ ବଢିପାରେ। ଆଜି ନ ଚାହି ମଧ୍ୟ କାହାରିକୁ ପଇସା ଉଧାର ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ନିଜର କାମରେ କମ ଓ ଅନ୍ୟ କାମରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଓ ଚାକିରିରେ ନୂଆ ଆଇଡିଆ ମିଳିବ।

ନିଜର ରାଶିଫଳ ୧୦ ଜୁନର ସମସ୍ତ ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ ରାଶିଫଳ ୧୦ ଜୁନର କେମିତି ଲାଗିଲା? କମେଣ୍ଟ କରି ନିଜର ମତ ଦିଅନ୍ତୁ ଓ ଆମ ଦ୍ଵାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଏହି ରାଶିଫଳ ନିଜର ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.