Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ରବିବାର : ରବିବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୦୬ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୬ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ହେବ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ।ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।ଯୁବକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ।ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଧନଲାଭ ହେବ।ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ।ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି।ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ। ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ।ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଜୀବନ ସୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ।ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ। ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିପାରନ୍ତି।ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଅଫିସରେ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ।ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଜରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ।ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦେଖା କରିପାରନ୍ତି।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଠିକ ସମୟରେ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ। ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ। ଅବିବାହିତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିପାରେ।ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଧନଲାଭ ହେବ।ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିବେଶ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ।ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ବାହାରର ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଗାଡି କିଣି ପାରନ୍ତି। ଆପଣ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ବିତାଇବେ। ପରିବାର ସହିତ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ।ଆପଣ ଆଜି ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ।କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହୋଇପାରେ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଦିଗ ଦେବ।ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ।ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଏହି ସମୟରେ ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ ନାହିଁ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ।ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂତନ ଯୋଜନାକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିଣତ କରିବାର ସମୟ ନୁହେଁ। ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି।କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ।ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ବନ୍ଧୁମାନେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ।କୌଣସି ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ପାଇବେ।ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାକୁ ମନ ଲାଗିବ।ଆଜି ସକାରାତ୍ମକ ହୁଅନ୍ତୁ। ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଅଧିକ ବିପଦ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସୁଖଦ ହେବ।ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।ଅନାବଶ୍ୟକ ଭ୍ରମଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖରାପ କମ୍ପାନୀ ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ଜୀବନଙ୍କସାଥୀ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ।ରୁନ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ଗତି କରିବ।ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି।
ଯୁବକମାନେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଜିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ।ଆପଣଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।କାହା ସହିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ଉପରେ ଗମ୍ଭୀର ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର କାମ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କରନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ। ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆପଣ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ।ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାର କଳ୍ପନା ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ପରିବାରରୁ ପାଇଥିବା ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ।ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କର ଦିନଚର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ।ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ।ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ।ଆପଣ ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିବା ଦ୍ୱାରା ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ହେତୁ ଆପଣ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ।କୌଣସି ବଡ଼ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ଭଲ ହେବ।ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି।କାରବାର ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ କଷ୍ଟ ପାଇବେ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

Google

ମକର ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ବେତନ ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି।ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ।ପରିବାରର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଅଳସୁଆ ଦେଖାଇପାରନ୍ତି।ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।କୌଣସି ଅପରିଚିତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦୂର ହୋଇପାରେ। ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଭଲ ଖବର ଆସିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସୁଖଦ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅବିବାହିତ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ ସୂଚନା ଆସିପାରେ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। କାରବାର ବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଆପଣ ଆଜି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ।କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। କୁସଙ୍ଗତ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।ଲଟେରୀ, ମଦ୍ୟପାନ, ଜୁଆ କ୍ଷତି ଘଟାଇବ, ଏହି ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ।ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ସାବଧାନତା ସହିତ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ରହିବ।ବଡ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ।ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।ଯୁବକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ।ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ।ଧନଲାଭ ହେବ।ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ।ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ।ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଦ୍ୱାରା ବଜେଟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ।ଦିନଚର୍ଯ୍ୟା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବେ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *