Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୪ ଜୁନ ୨୦୨୧, : ଶୁକ୍ରବାର : ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ କିଛି ଖାସ ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୦୪ ଜୁନ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୪ ଜୁନ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ କେଉଁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି?କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କିଛି ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ।କାରବାର ବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।ଅଚଳ ସମ୍ପତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।ଆପଣ ନିଜର କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ।ଚାକିରୀରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ଥାନାନ୍ତର ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ କିଛି ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ।କାମ ଅଭାବରୁ ଚାପ ବଢ଼ିପାରେ। ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବେ।ଅଭାବରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ବିନିଯୋଗ ଅଫରଗୁଡିକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ। ବୃତ୍ତି ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହୋଇପାରେ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ। ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଆପଣ ପାରିବାରିକ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କରବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ।କାହା ଠାରୁ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆଘାତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି।ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ।ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ହେବ।କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଫିସ କାମ ପାଇଁ କାମରୁ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ।ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଅଭା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ।ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ।କୌଣସି ବିବାଦର ଅଂଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନୂତନ ସୂଚନା ପାଇବେ।ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାର୍ଟୀରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।କହିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଖୁସିରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଯୁବକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଆରୋଧନାରେ ମନ ଲାଗିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆପଣ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଆପଣ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଦିଗରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କର କାମ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ।ଦିନଟି ଭଲରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ।ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିପାରନ୍ତି। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ପୂର୍ବ ବିବାଦ ଦୂର ହେବ। ଖୁସି ରହିବେ।ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ନୂତନ ଡିଲ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣ ନିଜର କାମ ସହିତ ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବେ। ବିଚାରାଧୀନ ମାମଲା ଆଗକୁ ଯିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ।ଆପଣ ନିତ୍ୟକର୍ମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରନ୍ତି।ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ।ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ।ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବେ।ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ।ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ପରିବାରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବେ।ଆପଣ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଆପଣ ଜମି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି।ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।ଖୁସି ରହିବେ। ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମାପ୍ତ କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଯୁବକମାନଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ।ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଲୋଚନା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କର ବଡ କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରନ୍ତି। ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଅଧିକ ବିପଦ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।କୁସଙ୍ଗତ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାୟ କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ।କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। କାହା ସହିତ ବିବାଦ କିମ୍ବା ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ।କଥାବାର୍ତ୍ତା ଭାଷାରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଅଳସୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।କୌଣସି ସାଙ୍ଗ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଚାପକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

Google

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ସଫଳତାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରିବ।ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ।ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଏହି ସମୟରେ ବିନିଯୋଗ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ବିପଦ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଘାତ ହୋଇପାରେ।ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଟେନସନ ବଢ଼ିପାରେ। ଆୟ ହେବ।ପରିବାରରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଭାଗିତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ନୂତନ ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ। ଦରମା ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ନୋଟିସ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ।ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ରହିବ।ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିବେଶ ଅଫର ପାଇବେ।ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ। ଭଲ ଖବର ଆସିବ।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ ବିରୋଧୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବେ।ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ। ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆଜି ଏକ ମଜାଦାର ପରିବେଶ ରହିବ।ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ।ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ନୂତନ ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।ସୁଖରେ ରହିବେ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *