Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୩୦ ମଇ ୨୦୨୧, : ରବିବାର : ରବିବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୩୦ ମଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୩୦ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ।ଆଜି ପରକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।ଆଜି ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଏହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳ ଖରାପ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାର ସାଥୀମାନଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମନୋରମ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଲାଭର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ରାତିରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିତା ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅମୂଲ୍ୟ ଜିନିଷ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରହିବ ଯାହାଫଳରେ ଆଜି ଆପଣ ଖୁସି ହୋଇ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଖରାପ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ପରିବାରରେ କାହାର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଫଳଦାୟକ ହେବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ହେତୁ ଆପଣ ନିଜର ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ଖୁସି ହେବ ନାହିଁ ଯାହା ପରେ ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସପିଂ ପାଇଁ ନେଇ ପାରନ୍ତି ସେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ମା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏଥିରେ କୌଣସି କ୍ଷତି ନାହିଁ।ଆଜି ଅବିବାହିତ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ବିବାହ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପରି ମନେହେଉଛି।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଶାତିତ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ପରିବେଶ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ।ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କମେଡିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖାଇବା ପିଇବା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପୁରା ଦିନ ସେବା ସତ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସେବା ଏବଂ ଗୁଣାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷର ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଜାରି ରହିବ।ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଆଚରଣ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ଦିନ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପାଗ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ଦେଖିପାରିବେ।ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି କରିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ, ସମ୍ମାନ, ଖ୍ୟାତି, ଯଶ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ମନ ସତର୍କ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଦେବ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ନିଆଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ରାତିରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ଏବଂ ଖୁସିରେ ଭ୍ରମଣରେ ବିତାଇବେ କିନ୍ତୁ ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କ କଥାର ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ବନ୍ଦ କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତାର ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ଅଧିକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଓ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ଜିତିପାରିବେ। ଆଜି ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଡିଲ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଥିଲା ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଅନୁମୋଦନ କରିପାରନ୍ତି।

Google

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ।ବ୍ୟବସ୍ଥା ପରିବର୍ତ୍ତନର ଯୋଜନା କରାଯାଉଛି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଯାନବାହାନର ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଗାଡିରେ ହଠାତ କ୍ଷତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମୟ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ବିକ୍ରୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପତ୍ତିର ସମସ୍ତ ବିଧିଗତ ଦିଗକୁ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉଦ୍ୟମ ଦ୍ୱାରା ଚାପକୁ ଦୂର କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ମାନସିକ ଏବଂ ବୈଦ୍ଧିକ ଓଜନରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ଚାପକୁ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ କରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚାଲିବା ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *